загрузка...
Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
3.11 - День Инженерных Войск Украины
4.11 - День Железнодорожника Украины
10.11 - Международный День Бухгалтера
загрузка...

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2019 С Новым Годом 2019 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

Пусть улыбкою доброю, нежною,
Каждый день для Вас начинается!
Пусть заботы, тревоги житейские
На пути вам реже встречаются!

Авторские куклы ручной работыСоздание и продвижение сайтов

Создание и продвижение сайтов

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі


27

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Сердечно вітаю колективи _____________ області з ____ - річчям від дня утворення податкової служби України!
Вітчизняна податкова служба пройшла складний шлях становлення і сьогодні є потужним інструментом формування бюджетів усіх рівнів та забезпечення фінансової безпеки держави. Податківці освоюють нові технології в роботі, прагнучи вирішити головну задачу - в мінімально короткі терміни якісно надати послуги платникам податків, створити для них максимально комфортні умови. Висококваліфіковані співробітники податкової інспекції виконують свої непрості завдання ефективно, сумлінно і відповідально.
Щиро бажаю вам, шановні співробітники податкових органів, успіхів у вашій нелегкій праці, що вимагає великих знань, величезної відповідальності та принциповості, терпіння і витримки!26

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Вітаю з професійним святом і ____ - річчям створення податкової служби України!
Робота співробітників податкової інспекції дуже важка. Вона вимагає вдумливості, відповідальності і, головне, небайдужості. Результат вашої праці - це своєчасні податкові надходження в муніципальну казну, завдяки чому виплачуються зарплати працівникам бюджетної сфери, пенсії та допомоги, реалізуються важливі економічні та соціальні програми.
Високий професіоналізм, гідна кваліфікація, уважне ставлення до людей - такими якостями володіє колектив ____________ (назва) податкової служби. Ваша діяльність багато в чому сприяє збільшенню доходної частини бюджету нашої муніципальної освіти. Бажаю вам стабільної, успішної і плідної роботи, міцного здоров'я, щастя і благополуччя!
Генеральний директор ________.25

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Шановні співробітники _________ податкової інспекції!
Вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників податкових органів України і ___    - річним ювілеєм податкової служби України!
Нас, як клієнтів, радує, що останнім часом податкове відомство ставить перед собою завдання, серед яких - не тільки зростання ефективності збору податків, а й підвищення прозорості самої служби.
Ми постійно знаходимо в особі співробітників податкової служби взаєморозуміння і підтримку у вирішенні більшості питань, з якими доводиться стикатися в роботі.
Щиро бажаємо вам подальших успіхів у роботі, сімейного і фінансового благополуччя, наполегливості і енергії, міцного здоров'я і щастя.
Велике спасибі вам за працьовитість, відповідальність і високий професіоналізм!
Колектив _____________.24

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Шановні працівники податкової служби!
_____________ (підприємство) вітає вас з професійним святом - Днем працівників податкової служби України! Податкова служба пройшла нелегкий шлях становлення і стала надійною опорою державі у вирішенні питань фінансової безпеки.
Сьогодні важко уявити розвиток нашого міста без чіткої і повсякденної роботи податківців. Відомо, що податки - це та розумна ціна, яку ми платимо за те, щоб жити в цивілізованому світі. Податкова служба потрібна суспільству. Від результатів її роботи багато в чому залежить благополуччя всіх українців.
Фахівці податкової інспекції нашої області сумлінно виконують поставлені перед ними відповідальні завдання, вносять вагомий внесок у зміцнення фінансової та податкової системи. Рівень збирання податків значно збільшився, що дозволило вчасно виплачувати пенсії і заробітну плату працівникам бюджетної сфери, здійснювати соціальні виплати, фінансувати муніципальні програми.
Міцна податкова дисципліна - запорука фінансового благополуччя не тільки нашого міста та області, а й всієї держави. Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, успішної стабільної роботи на благо рідного міста!
Зі святом, дорогі працівники податкових органів!23

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

З Днем працівників податкових органів!
Податки - це та розумна ціна, яку ми платимо за те, щоб жити в цивілізованому світі.
У цей святковий день від душі бажаю всім працівникам податкової служби міцного здоров'я, щастя, успішної стабільної роботи, успіхів в такій важливій роботі!
З повагою _____________.22

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Шановні керівники та співробітники податкових органів!
Прийміть найщиріші побажання у зв'язку з професійним святом і ___-річчям податкової служби України!
Приємно усвідомлювати, що в податкових органах __________ області працюють професіонали високого рівня, сумлінні та відповідальні люди, яким ми вдячні за співпрацю та партнерські відносини. Своєю активною діяльністю ви багато робите для того, щоб взаємини громадян і держави стали прозорими і взаємно відповідальними. Щиро бажаю вам успіхів у праці, доброго здоров'я, родинного благополуччя, стабільності та впевненості в завтрашньому дні!
Директор ____________.21

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Від усієї душі вітаю співробітників ________ податкової інспекції і особисто __________ (П.І.Б.) з _____ - річчям податкової служби!
Податкові органи нашого регіону успішно справляються з виконанням покладених на них високих державних завдань з контролю за повнотою і своєчасністю надходжень платежів. В податковій службі працюють люди, які чесно і сумлінно виконують обов'язок перед державою, які розуміють всю важливість і відповідальність покладених на них завдання. Компетентність та принциповість працівників податкових органів сприяють створенню сприятливого інвестиційного клімату в місті та області, допомагають забезпечити подальший динамічний розвиток економіки та соціальної сфери. Вельмишановні працівники податкової служби! Бажаю вам подальших успіхів у роботі, щастя та добробуту, міцного здоров'я, гарного настрою і всього самого найкращого!
З повагою до вас _________.20

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Шановні співробітники податкової інспекції ___________!
Сердечно вітаємо вас зі святом - ____ - річним ювілеєм податкової служби! Міцна податкова дисципліна - запорука фінансового благополуччя не тільки нашого міста та області, а й всієї держави. Про це повинен пам'ятати кожен з нас. Фахівці податкової інспекції, ви сумлінно виконуєте поставлені перед вами відповідальні завдання, вносите вагомий внесок у зміцнення фінансової та податкової системи.
У цей святковий день від душі бажаємо вам міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, успішної стабільної роботи на благо рідного міста, успіхів у нелегкій і так необхідній для нашого суспільства творчій праці!
Колектив компанії __________.19

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Найкращі слідчі сидять не в УБОЗі, вони працюють у податковій службі. З цим не посперечається навіть самий затятий сперечальник - якщо він хоч раз з цими слідчими стикався. Оскільки сьогодні День податківця, хочу побажати: любові, кар'єрного росту, і хорошого слідчого нюху!18

Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі

Шановні працівники податкової служби!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем працівника податкових органів!
На всіх етапах свого розвитку служба податкових органів стояла на сторожі інтересів держави, виконувала важливі завдання економічного і соціального значення.
Податкова служба _____________ (місто, область) з першого дня утворення зарекомендувала себе як динамічна структура, яка застосовує у своїй роботі прогресивні технології, форми і методи роботи. Саме вони дозволяють вам вирішувати найскладніші завдання, спрямовані на зміцнення відносин з платниками податків, забезпечення стійкого фінансового потоку в казну держави, доходів до бюджету регіону. Багато працівників податкових органів відзначені державними та відомчими нагородами. Своєю повсякденною, копіткою працею ви вносите реальний внесок у реалізацію соціально значущих програм та інвестиційних проектів.


Привітання з Днем Працівника Податкової Служби України в Прозі


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

загрузка...

Коментарі:

 1. привітання
  Оксана 2019-09-28

  ❤❤❤дякую

 2. привітання
  Олек2019-07-17

  Дякую. Чудові привітання з ювілеєм

 3. привітання
  даша2019-06-20

  проне увак

 4. привітання
  Таня2019-06-12

  Немає просто сліа

 5. привітання
  Людмила2019-05-16

  Гарні привітання. Змістовно все складено на сайті. Дякуємо за працю.

 6. привітання
  Дыана2019-02-01

  ВАУ

 7. привітання
  МИхайло2019-01-31

  Приємно вражений! Дякую! Використаю у поздоровленнях. Ви доп омагаєте мені створити колектив однодумців для вітання ювіля рів. Адже часто надоїдають у святкуванні одноманітність, заб агато спиртного тощо

 8. привітання
  Віталік2019-01-21

  Любий наш плимянику вітаємо тебе з днем народження

 9. привітання
  валя2019-01-16

  у мене немаэ слыв

 10. привітання
  Бойчук Дыана2019-01-14

  якы прикольны выршы просто КЛАС.

 11. привітання
  Spring Flower292019-01-14

  Дякую за вірші! Вони мені дуже допомогли!❤&#1 0084;❤❄

 12. привітання
  Калян2019-01-14

  Красиві вірші

 13. привітання
  Іруська2019-01-13

  Класні привітання та щедрівки!!)))

 14. привітання
  Марія2019-01-08

  Мені дуже сильно смподобалися вірші

 15. привітання
  Марія2019-01-08

  Мені дуже сильно смподобалися вірші

 16. привітання
  галина2018-12-12

  Дякую. Чудові, багато, можно підібрати.

 17. привітання
  Настя2018-11-30

  Красиві привітання

 18. привітання
  інесса2018-11-21

  Чудовий сайт.. Мої привітання завжди найкращі)

 19. привітання
  Марія2018-11-13

  Дякую за чудові вірші. Ювіляр був дуже задоволений)))

 20. привітання
  Яна2018-10-03

  Дуже класні вірші аж за душу взяли. Наша вчителька аж заплак ала💋

 21. привітання
  Олег2018-08-24

  Дякую. Чудові привітання з Днем народження

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Жовтень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
31.10 - Хеловін
4.11 - День Залізничника України
10.11 - Міжнародний День Бухгалтера

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2019 З Новим Роком 2019 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

Вітаю з роками, що завітали,
У твоє бурхливе життя!
Живи так, щоб було що пригадати
Коли доживеш ти у щасті до ста!
Поздоровлення, побажання, тости