Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Июль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
16.07 - День Бухгалтера Украины
2.08 - День Воздушно-Десантных Войск
14.08 - Медовый Спас

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2024 С Новым Годом 2024 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

Долгих лет и крепкого здоровья,
Молодости, силы, красоты!
Пусть всегда - не только в день рожденья
Исполняются заветные мечты.

Привітання на Ювілей Весілля

Ситцеве весілля - 1 рік

Ситцеве весілля - перший рік, спільного життя. Також називається борошняним весіллям. Вважається, що до цього часу до життя молодих вже увійшла та простота, яка властива ситцевій тканині. За традицією в першу річницю весілля дружина повинна одягати скромне ситцеве плаття і подружжя повинно дарили один одному ситцеві хусточки. На ситцеве весілля прийнято дарувати постільну білизну, завіски, скатерті, серветки і інші вироби з тканини.

Паперове весілля - 2 роки

2-х літню річницю весілля називають паперовим весіллям. Це ототожнюється з поганою міцністю, що легко рветься. Дійсно, в цей час в сім'ї з'являється дитя, яке спричиняє за собою багато турбот і сімейне життя вже не здається таким безтурботним. На грунті хронічної втоми, можливі конфлікти і міцність родинних стосунків на другому році спільного життя символічно порівнюють з папером. Гості, запрошені на паперове весілля повинні поповнити паперові запаси сім'ї. У дарунок на паперове весілля зазвичай прийнято дарувати всю гамму поліграфічної продукції - книги, календарі, картини, фотоальбоми і тому подібне.

Шкіряне весілля - 3 роки

Шкіряне весілля - 3-х ліття спільного життя. Це перша "серйозна" дата для молодої сім'ї. "Паперові" труднощі вже позаду і шкіряне весілля свідчить про те, що чоловік та дружина вже навчилися ладнати один з одним і гнучко підстроюватися. А шкіра - символ гнучкості. Щоб і в майбутньому таке вміння в сім'ї не переводилося, гості повинні дарувати шкіряні вироби, вибір яких дуже всілякий - від простого портмоне або брелка для ключів до шкіряного одягу і шкіряних меблів. Все шкіряне підходить як дарунок на цей весільний ювілей.

Воскове весілля - 4 роки

4 роки разом. На святковому столі обов'язковим атрибутом повинні бути мерехтливі вогники, а в подарунок гарні свічки. Як перевірка подружніх відносин у День річниці запалюється свічка, яка повинна стояти в кімнаті протягом усього дня. Скільки годин вона простоїть, не погаснув, стільки щасливих років проведуть чоловік з дружиною разом.

Дерев'яне весілля - 5 років

Дерев'яне весілля – 5 років спільного життя. Цей весільний ювілей вимагає ретельного свята. Молода сім'я вже окріпла і добре стоїть на ногах. За традицією на дерев'яне весілля потрібно запросити тих, хто був гостем на самому весіллі. Найкращим дарунком від запрошених на дерев'яне весілля будуть дерев'яні шкатулки і посуд.

Чавунне весілля - 6 років

6 річниця весілля - перша з "металевих" річниць - називається чавунним весіллям. За однією версією назва річниці пов'язано з тим, що відносини вже міцні, як метал, але це самий крихкий з усіх металів - незважаючи на міцність, чавун може розбитися від сильного удару. За іншою версією, «чавун» прославляє саме фортеця домашнього вогнища. Стверджують, що в цей день жінки в селах начищали до блиску чавунний посуд і з гордістю виставляли її на огляд перехожим. У подарунок на чавунне весілля рекомендують дарувати чавунні горщики і сковорідки (знати б, де їх зараз взяти), а також чавунні камінні решітки.

Цинкове весілля - 6,5 років

6, 5 років після одруження. Ця річниця нагадує, що і на шлюб, як і на оцинкований посуд, треба з часом наводити глянець. Кризи вже позаду, тому основним завданням родини стає облаштування будинку. Гості дарують молодим набори посуду, каструль, які-небудь корисні кухонні набори.

Мідне весілля - 7 років

7 років після початку спільного життя. Перша благородна і впевнена річниця. І хоч мідь і не настільки міцний метал, але все-таки благородний. Подружжя обмінюється мідними колечками або монетами - символом дзвінкого щастя, родичі та друзі дарують мідний посуд та прикраси. Подаровані кільця носяться подружжя протягом усього ювілейного року.

Бляшане весілля - 8 років

8 років спільного життя. Міцність сім'ї підвищується з роками, тому символом стає бляха - міцна, але гнучка структура. На цю річницю прийнято дарувати: вироби з бляхи, такі як підноси, дека, форми для випічки, а також кухонний посуд, побутові електроприлади. Все це додає поваги до господині дому.

Фаянсове весілля - 9 років

Фаянсове весілля - 9 рік сімейного життя. У назви весілля є два (притому, повністю протилежних) тлумачення. За однією версією, з кожним роком сімейні відносини стають міцнішими і сильнішими, як хороший чай - і фаянсові чашки, наповнені чаєм, є символом краси сімейних відносин. За іншою версією, через 9 років після весілля сім'я переживає критичний період і крихка, як фаянс. Відповідно, розрізняється і мотив дарування подарунків на 9 років весілля. Можна подарувати чайний сервіз (і згадати про фортецю відносин), а можна подарувати фаянсовий посуд або кришталь, натякнувши, що деякі тендітні речі можуть розбитися при необережному поводженні.

Трояндове весілля - 10 років

Десятиліття спільного життя. В цей день чоловік дарує дружині букет, який нагадує їй її весільний букет. Крім того, обов'язкові подарунки з яскраво-червоних троянд, які говорять про любов, яка вже пройшла випробування десятьма роками сімейного життя і яка не боїться ні шипів, ні життєвих перешкод.

Сталеве весілля - 11 років

Сталева весілля - 11-й ювілей сім'ї - початок нового десятиліття спільного життя. Одинадцять років з дня весілля означає, що успішно розпочато відлік наступних 10 років, що відносини загартувалися, стали набагато міцніші. Гарний подарунок на ювілей - вироби з нержавіючої сталі - набір каструль, піднос і т. д. - все, що сталеве і при цьому "для родини".

Шовкове весілля - 12 років

Символізує, що подружжя відноситься один до одного ніжно, як шовк. Подаруєте до ювілею що-небудь з шовку.

Нікелеве весілля - 12,5 років

12, 5 подружжя. У чомусь ця річниця нагадує цинкову весілля, і сенс святкування - в оновленні подружніх відносин в нагадуванні того, що необхідно підтримувати блиск сімейних відносин. Святкується вузьким родинним колом. В якості подарунків можна підносити ювелірні вироби.

Мереживне весілля - 13 років

13 років спільного життя. Життя йде своєю чергою і плете свої мережива. У цей день подружжю дарують мереживні серветки, скатертини, ажурні вироби, зв'язані з тонкої вовни. У цей ювілей можете подарувати один одному конвалії, такі світлі і ніжні, як ваша любов.

Агатове весілля - 14 років

Лише через 14 років після весілля народна традиція починає привласнювати сім'ї статус дорогоцінного каменю і цей перший камінь - агат. Чоловік може подарувати дружині на 14 років весілля агатові прикраси, для гостей святкування "дорогоцінного" ювілею не надто руйнівне - можна дарувати фігурки з кістки в тон каменю.

Кришталеве весілля - 15 років

15 років спільного життя. Ця річниця - уособлення чистоти і ясності сімейних відносин, безхмарного щастя двох люблячих людей, яке настільки крихке, що може розбитися в будь-який момент. Це скоріше ювілей віри в себе і в сім'ю. У цей день підносять скляний або кришталевий посуд.

Бірюзове весілля - 18 років

А ось це правильна назва, хоча і "ювелірна". Інколи буває, що 18 річниця весілля співпадає з повноліттям первістка. Яскравість бірюзи - символ закінчення складних і кризових ситуацій, пов'язаних з дорослішанням сина чи дочки; сімейні відносини повинні "заграти" новим світлом.

Порцелянове весілля - 20 років

Подружжю дарять порцеляний сервіз (кавовий, якщо подружжя любить каву, чайну, – якщо віддають перевагу чаю). Стіл сервірують порцеляновим посудом.

Срібне весілля - 25 років

25-річний ювілей. Чверть століття прожите разом - це вже немало! Срібло як благородний метал є символом прекрасного і міцного сімейного союзу. Срібну весілля прийнято відзначати разом з усіма родичами і друзями. Подружжя обмінюється срібними колечками і згодом носять їх разом з обручками протягом усього ювілейного року. Гості ж несуть у дар срібний посуд та столові прилади.

Перлинне весілля - 30 років

Тридцятиріччя шлюбу. Перли є символом бездоганних сімейних відносин, оскільки справжні перли ніколи не тьмяніють. А 30 років як 30 перлин, нанизані на нитку часу. В цей день чоловік підносить дружині перлинне намисто. Цей подарунок - свого роду нагадування про ті сльози, що були пролиті дружиною під час сімейних негараздів, чоловік ніби перепрошує за свої невдалі слова і вчинки.

Лляне весілля - 35 років

35 років спільного життя. Символом цієї річниці є полотняна скатертина, втілюючи собою мир, благополуччя і домашній затишок. Ця річниця - прославляння господині дому, якій вдавалося всі ці роки зберігати тепло домашнього вогнища. У подарунок підносять полотняні скатертини, серветки, покривала, рушник і простирадла. А також, оскільки річниця має і іншу назву, дарують вироби з коралів.

Алюмінієве весілля - 37,5 років

37 з половиною років спільного життя. Алюмінієве весілля. Ця половинчаста річниця весілля свідчить про міцне подружнє щастя і про те, що така міцна сім'я готова святкувати свята завжди і у великій і дружній компанії. Прийнято дарувати побутові вироби з алюмінію та інших металів, а також сувеніри.

Рубінове весілля - 40 років

40 років подружнього життя. Рубін - це символ полум'яної любові. Він покликаний нагадати подружжю про ті почуття, що вони відчували, коли вирішили стати однією сім'єю. Крім того, цей ювілей говорить про те, що близькість подружжя стала кровної, оскільки колір рубіна такий схожий на кров. У цей день прекрасним подарунком для дружини стане кільце з рубіном від люблячого чоловіка.

Сапфірове весілля - 45 років

45 років спільного життя - «сапфірове» весілля. Сапфір - благородний камінь кольору чистої синьої води, який здавна вважався каменем, що приносить любов, що захищає від зла. Сапфірове весілля означає, що подружжя настільки близьке і так добре знає один одного, що вже навряд чи коли-небудь розлучиться. У річницю сапфірового весілля чоловік і дружина дарують один одному прикраси з сапфіром, а їх святкові наряди повинні бути витримані в синіх тонах. На сапфірове весілля запрошуються діти, внуки і правнуки (якщо вони є), а також інші близькі родичі. Гості підносять подружжю речі, так чи інакше пов'язані з водою: це можуть бути сині рушники, синє покривало, предмети туалету, прикраси для ванної кімнати.

Золоте весілля - 50 років

П'ятдесятиріччя весілля. Дожити до цього ювілею випадає обраним, а тому ця річниця святкується урочисто й пишно. Запрошують рідних і близьких, обов'язково дітей, онуків, правнуків, друзів і товаришів по службі. Головним подарунком на золоте весілля стають нові обручки замість тих, що були подаровано 50 років тому. Адже золото могло стерти з роками, тому старі кільця передаються як сімейна цінність неодруженим онукам і правнукам. У день 50-річчя весілля можна влаштувати повторний обряд одруження.

Смарагдове весілля - 55 років

Смарагдове весілля святкується після п'ятдесяти п'яти років спільного життя. Звичайно ж, це дуже і дуже великий термін, і саме тому називається смарагдовим. Смарагд - камінь рідкісний, дорогий і дуже красивий. Він символізує собою стосунки, які склалися між подружжям за довгі роки їх спільного життя.

Діамантове весілля - 60 років

Шістдесятирічний ювілей. Діамант - символ цієї річниці, це самий твердий з дорогоцінних камені. Він символізує міцність шлюбного союзу. У цей день діти та онуки дарують подружжю прикраси з діамантами.

Залізне весілля - 65 років

65 років шлюбу. Ця річниця - досить рідкісна подія, яка свідчить про міцність сімейних уз, що за такий час стали твердими, як залізо. Зазвичай у цей день даруються ажурні залізні підставки або сувеніри із заліза.

Кам’яне весілля - 67,5 років

67, 5 років спільного життя. Камінь живе дуже довго, але і він схильний до руйнування. Але любов, яка прожила стільки років, не зможе зруйнувати ніщо.

Благодатне весілля - 70 років

70 років шлюбу. У цей день збирається разом вся родина: з дітьми, онуками і правнуками. Озираючись назад, подружжя розуміють, що така вірна і довга любов послана небом. І це є благодать і справжнє щастя.

Коронне весілля - 75 років

75 років шлюбу. Ці роковини вінчає довголітнє і щасливе життя двох люблячих подружжя. Святкується широким колом родичів, дітей та онуків.

Дубове весілля - 80 років

Якщо разом прожито 80 років, то це означає, що наступило Дубове весілля. З маленького зросту ваша любов за 80 років зросла у величезне, тверде дерево сімейства букових. Дуб здавна вважався міцним, цінним деревом, він символізує велич і мудрість. В якості кращого подарунка на вісімдесяту річницю стануть кухонні або сувенірні дубові вироби. Вони, як талісман здоров'я, продовжать життя ювілярів ще надовго.

Гранітне весілля - 90 років

Гранітне весілля святкують пари, які прожили разом 90 років. Таких пар не багато, адже мало кому сьогодні вдається дожити до цієї дати. А для тих, кому це все-таки вдалося, варто влаштувати по-справжньому гарне свято любові! Одна з найбільш щільних і міцних порід на землі - це граніт. Він ідеальний для будівництва сім'ї, тому як володіє найціннішими властивостями: твердість і стійкість перед зовнішніми руйнівниками, а в родині це - витримка, терпіння, вірність. Коли пара живе разом ось уже дев'яносто років, кращим подарунком для них буде увага близьких і рідних людей.

Червоне весілля - 100 років

Дуже рідко зустрічається червоне весілля - сторіччя подружніх відносин. Вашу сім'ю буде вітати весь світ! На цьому світі існує лише одне весілля, що протрималося сто років, на момент ювілею подружжю було 116 і 127 років.

 


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

Коментарі:

 1. привітання
  makeyourmood2024-01-18

  nice Delhi Escorts

 2. привітання
  make Your Mood2024-01-18

  Nice Гарні makeyourmood.in

 3. привітання
  Оля Ткаченко2023-11-18

  Дякую за чудові привітання з Новм роком 2024

 4. привітання
  сахаPOK2023-03-29

  Дякую дуже гарні привітання

 5. привітання
  Наталія2022-10-14

  вітаю від всієї души!!!

 6. привітання
  Катя2021-12-05

  Дуже гарні привітання. Дякую

 7. привітання
  Са ха рок2020-04-12

  Блин ребят спасибо. Использовала на юбилей своей любимой баб ушке:(80 лет)

 8. привітання
  Яна2020-01-28

  Дякую за чудові вірші з привітаннями та поздоровленнями.

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Липень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
16.07 - День Бухгалтера України
2.08 - День Повітряно-Десантних Військ
14.08 - Медовий Спас

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2024 З Новим Роком 2024 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

Хай радість приходить до вашого дому,
Розвіє негоду, тривоги і втому,
Бажаєм прожити у силі й здоров’ї
Ще многії літа! Щасливої долі!
Поздоровлення, побажання, тости