Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
25.05 - Последний Звонок
6.06 - День Журналиста Украины
25.06 - День Таможенной Службы Украины

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2024 С Новым Годом 2024 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

Долгих лет и крепкого здоровья,
Молодости, силы, красоты!
Пусть всегда - не только в день рожденья
Исполняются заветные мечты.

Привітання з Ювілеєм весілля в прозі

Ситцеве весілля - 1 рік

Ситцеве весілля - 1 рік життя в шлюбі. Таку річницю називають ще ватним або марлевим весіллям. Дана річниця отримала таку назву на знак того, що за рік шлюб ще недостатньо міцний і подібний марлі або ситцю. За рік життя в шлюбі молодята ще недостатньо один одного взнали, вони ще не випробувані життєвими труднощами, які їм належить долати разом. На ситцеве весілля необхідно дарувати один одному ситцеві тканини, ситцеві хусточки та інші вироби з ситцю, які потрібні в побуті. На цю річницю обов'язково запрошуються гості з весілля, батьки, свідки, які також приносять з собою ситець і говорять прекрасні тости про те, що молодят чекає ще багато річниць. У день ситцевого весілля молодята повинні розуміти, що перший рік - це тільки початок і що в майбутньому їх чекає ще багато незабутніх моментів.

Паперове весілля - 2 роки

Паперове весілля – 2 роки подружнього життя. Це весілля отримало таку назву тому, що такий маленький термін ще не говорить про міцність союзу, він може зазнати змін і може розірватися також швидко, як і папір. Нерідко на 2 рік життя в шлюбі у молодої пари з'являється дитина, а це говорить про нові перешкоди і труднощі. Які б перешкоди не зустрічалися на шляху, слід бути парі дбайливими і обережними, завжди цінувати і поважати один одного. Інакше розірвати «папір» дуже просто. Звичайно, на річницю запрошуються гості, які дарують молодятам вироби з паперу, варіанти яких численні: книги, красиві блокноти, календарі і т. д.

Шкіряне весілля - 3 роки

Шкіряне весілля знаменує собою 3 роки життя в шлюбі. Що стосується назви, то вона говорить сама за себе. Шкіра - міцний матеріал. Це означає, що відносини вже більш-менш міцні. Розірвати шкіру нелегко, як і відносини після трьох років шлюбу. Чоловік з дружиною повинні обов'язково подарувати один одному вироби або одяг зі шкіри. Зрозуміло, що подарунки з цієї шкіри є досить дорогими. Цим самим підкреслюється те, наскільки подружжя дорогі один одному. Запрошені також повинні приносити з собою шкіряні вироби.

Воскове весілля - 4 роки

Воскове весілля - 4 роки сімейного життя. На святковому столі обов'язковим атрибутом повинні бути мерехтливі вогники, а в подарунок гарні свічки. Як перевірка подружніх відносин у День річниці запалюється свічка, яка повинна стояти в кімнаті протягом усього дня. Скільки годин вона простоїть, не погаснув, стільки щасливих років проведуть чоловік з дружиною разом.

Дерев'яне весілля - 5 років

Дерев'яне весілля – невеликий п’ятилітній ювілей для подружжя. Це перша річниця життя в шлюбі, яку обов'язково необхідно відзначати. Символ даної річниці - дерево, яке є не тільки міцним матеріалом, але і ознакою життя і довголіття. Кожне дерево має коріння, яке в даному випадку говорить про те, що до п'ятиріччя подружнього життя в родині вже має народитися дитина. Слід також зазначити, що подружжя до цього часу повинне обзавестися дерев'яним будинком або просто житлом. Запрошені гості відповідно повинні дарувати дерев'яні вироби: дерев'яний посуд, рамки для фотографій, шкатулки і т. д. Дерев'яні подарунки говорять про те, що гості бажають подружжю довговічності їхнього подружнього життя.

Чавунне весілля - 6 років

Шоста річниця весілля - чавунне весілля. Ця річниця говорить про те, що час зміцнювати своє домашнє вогнище. Це перша річниця після п'ятирічного ювілею і це говорить про те, що в шлюбі можуть з'явитися перші кризи. Тому дана річниця і отримала назву «чавунне весілля». Насправді чавун не найміцніший матеріал, а навпаки, дуже крихкий і може тріснути в будь-який момент. На чавунне весілля необхідно дарувати чавунні вироби. Наприклад, крихітні чавунні фігурки. Дружина в цей день повинна обов'язково прибрати в будинку і почистити весь чавунний посуд. З гостей можна запрошувати родичів і хороших друзів, які також повинні приносити з собою подарунки з чавуну, які можуть послужити не тільки як сувенір, але і стати в нагоді в побуті. Наприклад, камінна решітка, яку актуально дарувати на дану річницю.

Цинкове весілля - 6,5 років

6, 5 років після одруження. Цей невеликий відрізок часу називають цинковим весіллям. Сімейне життя, що продовжилося вже більше 6 років, іноді потребує якогось коригування, подібно до того, як цинкова посуд потребує того, що час від часу наводити на неї глянець. Тому дана річниця і отримала таку назву, цинкове весілля. На дану річницю запрошують родичів і друзів, які повинні принести з собою оцинкований посуд. Гості повинні бажати подружжю, щоб їхня любов завжди сяяла і блищала, як цинк. Варто зауважити, що цинк - досить міцний метал, який досить складно зруйнувати. Те ж можна відзначити й у відносинах у шлюбі після 6 років.

Мідне весілля - 7 років

7 років після початку спільного життя називається мідним весіллям. Не дарма для назви обраний такий метал, як мідь. Слід зазначити, що мідь є не тільки міцним металом, а й цінним. Це говорить про те, що семирічний шлюб представляє не тільки міцність, але й неабияку цінність для його учасників. Звичайно, існують більш благородні метали, ніж мідь, але подружжя ще обов'язково переступлять і цю грань, у них все попереду. Запрошені гості на семиріччя шлюбу можуть сміливо дарувати подружжю вироби з міді. Наприклад, мідні прикраси для дружини, ремінь з мідною пряжкою для чоловіка і будь-які інші мідні вироби.

Бляшане весілля - 8 років

8 років в шлюбі - це вже немаленький відрізок часу. Символ даної річниці - бляха, звідки і назва бляшане весілля. На бляшане весілля, життя подружжя повинне влаштуватися остаточно, вони повинні повністю звикнути один до одного, ростити дітей і йти далі. Але за звичаєм, на восьму річницю слід оновити відносини, додати щось нове. Це може бути навіть просто перестановка в будинку. Оскільки символом бляшаного весілля є саме блискуча бляха, то запрошені друзі і родичі приносять з собою блискуче кухонне начиння, зроблене з бляхи. Крім цього, можна дарувати солодощі, але зберігаються в жерстяних коробочках. Як субститут бляхи може виступати і бронза, тобто сміливо можна дарувати і бронзові вироби.

Фаянсове весілля - 9 років

9 років життя в шлюбі отримало назву фаянсове весілля. Чому саме фаянсове весілля, адже фаянс - вельми крихкий матеріал? Пояснення просте. Вважається, що на дев'ятиріччя спільного життя настають деякі критичні моменти, які слід пережити, тому шлюб може легко дати тріщину, як фаянс. Також символом даної річниці є ромашка. Це пояснюється тим, що ромашка - символ любові. Всім відомо ворожіння на ромашці. Звідси ще одна назва даної річниці - ромашкове весілля. У зв'язку з цим, святкувати дев'ятиріччя краще на природі, якщо звичайно річниця випала на теплу пору року. На річниці повинні бути присутніми друзі, родичі, діти і просто близькі люди. Один з кращих подарунків на дев'ятиріччя подружнього життя - букет з ромашок. Також в якості подарунків підходить фаянсовий посуд, вироби з фаянсу.

Трояндове весілля - 10 років

10 років життя в шлюбі – трояндове весілля. Відомо, що троянда - квітка пристрасті та кохання. В цей день чоловік дарує дружині букет, який нагадує їй її весільний букет. Крім того, обов'язкові подарунки з яскраво-червоних троянд, які говорять про любов, яка вже пройшла випробування десятьма роками сімейного життя і яка не боїться ні шипів, ні життєвих перешкод. Інша назва річниці – олов’яне весілля. Олово є символом гнучкості. Це говорить про те, що подружжя «приросли» одне до одного і підлаштувалися під особливості один одного, вони як би прогинаються один під одного. Значить, можна сказати, що їхній шлюб став гнучким. Вважається, що цю річницю слід святкувати з розмахом, не жаліючи коштів. Запрошуються всі ті, хто був присутній на весіллі, в їх числі повинні обов'язково бути присутнім власні діти і свідки. Гості також повинні дарувати подарунки в поєднанні з букетами троянд, а також допускаються просто предмети рожевого або червоного кольорів, які символізують міцну любов, благополуччя і довгий щастя. Вітаються подарунки, зроблені з олова.

Сталеве весілля - 11 років

11 років в шлюбі називають сталевим весіллям. Відносини вже повністю устоялися і стали твердими, як сталь. Сталь, символ сталевого весілля, дуже красивий і дзеркальний метал. Таке має бути і сімейне життя на 11 років шлюбу: міцним і дзеркально-чистим. На цей момент в родині має бути вже двоє дітей і свій будинок. На дану річницю запрошуються друзі і родичі, а також прийнято запрошувати багато дітей, так як вони - символ нового життя. Гості повинні дарувати сталеві вироби, різні прикраси і предмети побуту. Що стосується подружжя, то вони повинні обмінятися букетами, що складаються з 11 квіток, які повинні простояти 11 днів.

Шовкове весілля - 12 років

12 років подружнього життя – шовкове весілля. Символізує, що подружжя відноситься один до одного ніжно, як шовк. Гості повинні дарувати подружжю вироби з шовку. Через 12 років спільного життя добре буде не тільки порадувати дітей, рідних і друзів нарядом з шовку, а й своїми кулінарними талантами. Накрийте на стіл, прийміть всі побажання близьких Вам людей, відкрийте подарунки, проведіть незабутньо час, а потім, коли вщухнуть останні звуки сімейного кришталю, залишіться наодинці і, немов у перший раз, зізнайтеся один одному в своїх почуттях. Кращого подарунка і придумати не можна!

Нікелеве весілля - 12,5 років

12,5 років життя в шлюбі - нікелеве весілля. Оскільки річниця не є круглою, то і святкується в родинному колі. Гості повинні дарувати нікельований посуд і кухонне начиння. Тільки при цьому посуд дарується не начищеним з тією метою, щоб подружжя зробили це самостійно. В день цієї річниці подружжя разом з гостями повинні обов'язково відвідати церкву, де вони вінчалися та інші пам'ятні для подружжя місця. Нікелеве весілля говорить про те, що вже минуло чимало років у шлюбі і слід намагатися підтримувати сяйво і блиск свого життя в шлюбі.

Мереживне весілля - 13 років

13 років життя в шлюбі – мереживне весілля. Символ мереживного весілля - мереживо, яке говорить про те, що 13 році подружнього життя необхідно особливо цінувати, тому що воно таке тонке, як і мереживо. Мереживне весілля ще називається конвалієвим весіллям. Тому гості повинні дарувати не тільки мереживо, а й білі квіти. Конвалії та вироби з мережива уособлюють ніжність і витонченість, а значить і відносини подружжя на цю річницю повинні бути ніжними і витонченими. Річниця відзначається з друзями та родичами. На святковому столі повинно обов'язково бути мереживо.

Агатове весілля - 14 років

Спільне життя у шлюбі, що продовжується вже 14 років, називається агатовим весіллям. Агат є символом благополуччя, здоров'я і процвітання. Шлюб, який проіснував до агатового весілля, можна назвати благополучним і міцним. Такому шлюбу не страшні ніякі перешкоди. На річницю запрошуються родичі, близькі друзі. Вони повинні приносити на річницю вироби з агата. Те ж саме стосується і подружжя. В даному випадку агату немає замінників. Вважається, що агат оберігає від усіх бід, а це означає що і шлюбу нічого не загрожує.

Кришталеве весілля - 15 років

Кришталеве весілля настає на 15 рік життя в шлюбі. Кришталь, що символізує дану річницю, є дуже міцним матеріалом, а крім того, він ще дзвінкий і чистий. Те ж можна відзначити і про подружнє життя на 15 році: відносини подружжя міцні і чисті, перевірені часом. Відносини подружжя досить міцні. Тим не менш, кришталь - це все ж матеріал, який б'ється, тому подружжя має бути обережними, щоб його не розбити. Запрошеними гостями на кришталеве весілля повинні стати родичі і близькі друзі подружжя. Подарунки на дану річницю повинні бути зроблені з кришталю або з скла.

Бірюзове весілля - 18 років

Бірюзове весілля - це 18 років шлюбу. До цього часу кризові ситуації, якщо такі були в родині, закінчуються, і настає світанок. Діти вже досить подорослішали, а це означає що проблем стало набагато менше. Бірюза - символ щастя і перемоги. Відносини подружжя на бірюзове весілля повинні засяяти новим світлом. Вони переступили цю межу, а це своєрідна перемога. Подарунки на дану річницю - вироби з бірюзи. Серед гостей повинні бути родичі та друзі. Вони дарують подружжю будь-які вироби з бірюзи. Також в якості подарунків допустимі квіти і різні солодощі.

Порцелянове весілля - 20 років

Порцелянове весілля - це 20 річний ювілей життя в шлюбі. Символом річниці виступає порцелян, який є тонким, легким і витонченим матеріалом. Ще однією характеристикою порцеляни є його крихкість. Тому й до двадцятирічного шлюбу варто ставитися серйозно, тому що якщо подружжя не будуть обережні, він може розбитися. З гостей на порцелянове весілля бажано запрошувати друзів і близьких. На святковому столі має бути тільки новий порцеляновий посуд. В якості подарунків може бути порцеляновий посуд або просто порцелянові сувеніри та інші милі дрібниці. Також як подарунки допускаються глиняні сувеніри, які раніше ліпилися своїми руками.

Срібне весілля - 25 років

Срібне весілля - це цілих 25 років життя в шлюбі. Символом річниці є срібло, яке в свою чергу є дорогоцінним металом. Двадцятип'ятирічний шлюб - це теж коштовність в якомусь роді. Проживши разом цілу 25 років подружжя, вже ніколи не розлучаться, їх любов загартована роками, вони цінують, поважають і люблять один одного. На срібне весілля чоловік і дружина повинні обмінятися один з одним срібними кільцями, які надалі будуть носити на середньому пальці правої руки, поряд з обручкою. Також на додаток до кілець подружжя обмінюються букетами з 5 квіток. Запрошені гості також повинні подарувати вироби зі срібла, включаючи прикраси і посуд. Справляти річницю потрібно не економлячи на частуваннях. Гості, в свою чергу, не повинні скупитися на подарунки. Адже цінність подарунків повинна відповідати цінності двадцятип'ятирічних відносин.

Перлинне весілля - 30 років

Перлинне весілля - тридцятиріччя життя в шлюбі. Перли - символ цнотливості, любові, чистоти і родючості. Тому передбачається, що на 30 років життя в шлюбі подружжя повинні вже мати онуків. В якості запрошених гостей на ювілей весілля можуть бути родичі, друзі, діти і внуки. За традицією на тридцятиріччя весілля чоловік повинен скласти для дружини власні вірші та подарувати розкішний букет квітів. Також чоловік підносить дружині намисто з перлів. Воно дарується з тим, щоб попросити пробачення за пролиті протягом 30 років сльози. Намисто має складатися з 30 перлин, кожна з яких означає черговий рік прожитий разом. Дружина ж підносить чоловікові запонки, виконані з перлів. Для гостей необов'язково дарувати подарунки з перлів. Вони повинні подарувати що-небудь від душі, подарунки ручної роботи, сувеніри, прикраси.

Лляне весілля - 35 років

Лляне весілля - це 30 років у шлюбі. Цю річницю ще називають кораловим або полотняним весіллям. Полотно символізує міцність. А що стосується корала, то він є рослиною, яка має властивість швидко розростатися і утворювати коралові рифи. Тому й на коралове весілля у молодят повинна вже бути величезна родина, з безліччю онуків. Родичі, друзі, близькі, які присутні на торжестві в якості гостей, дарують родині вироби з полотна: полотняні рушники, серветки, покривала, одяг та інші необхідні предмети з полотна. В якості подарунка також вітаються вироби з коралів або коралового кольору. Подружжя обмінюються полотняними виробами або виробами з корала.

Алюмінієве весілля - 37,5 років

37 з половиною років спільного життя - алюмінієве весілля. Святкують цю не круглу, але все ж важливу дату у сімейному та дружньому колі. Алюміній є символом цієї річниці. Досить міцний і в той же час гнучкий і м'який матеріал натякає на особливості відносин між чоловіком і дружиною через 37,5 років після весілля. Ідеальним подарунком будуть різноманітні аксесуари, біжутерія та інші необхідні у господарстві дрібниці, виготовлені з алюмінію або будь-яких інших металів.

Рубінове весілля - 40 років

Рубінове весіллям - 40 років у шлюбі. Символ рубінового весілля - рубін, який є каменем любові, вогню і вічно палаючого почуття, яке не згасне ніколи, тому що вже перевірено часом. Ще одним поясненням такої річниці є те, що рубін має колір крові. Це означає, що подружжя вже за 40 років життя в шлюбі стали один для одного майже кровними родичами. На рубінове весілля дружина дарує чоловікові рубін, а чоловік підносить дружині чудове кільце з невеликим рубіном. На даний ювілей весілля запрошуються родичі, близькі друзі, обов'язково діти і внуки. Вони приносять в якості подарунків вироби з рубіна. Також на рубінове весілля потрібно дарувати дорогі подарунки, включаючи меблі, побутову техніку та інші об'ємні предмети, які могли б бути корисні в будинку. Подружжя у відповідь на дорогі подарунки не повинні скупитися на пригощання.

Сапфірове весілля - 45 років

Сапфірове весілля знаменує собою 45 років життя в шлюбі. Подружжя довели часом свою любов і відданість. Символ даної річниці є сапфір, який є каменем любові, що захищає від зла. Подібно до цього каменю подружжя повинні оберігати і захищати один одного. Також сапфір - камінь оновлення та доброти. Відносини з ним стануть наче новими, свіжими. Сапфірове весілля має святкуватися в колі друзів і родичів. На святі повинні обов'язково присутні діти і діти дітей. Подружжя обмінятися виробами з сапфіра. А їх одяг повинен бути в синіх тонах. Гості повинні підносити подарунки синього кольору або подарунки, так чи інакше пов'язані з водою. Це може бути синє білизна, сині прикраси і так далі.

Золоте весілля - 50 років

Золоте весілля - це 50 років шлюбу. Символом даного ювілею є один з найцінніших і дорогих металів - золото. Золото уособлює собою щось досягнуте нелегкою працею. П'ятдесятирічний шлюб - це велика цінність, яка формувалася роками за допомогою нелегкої праці. Подружжя, яке прожило разом півстоліття довели взаємну любов, повагу, довіру і відданість. У них вже є дорослі діти і внуки. Вони багато чого пережили разом і багато чого зробили. В знак цих теплих почуттів, в день золотого весілля подружжя обмінюються золотими прикрасами. Існує традиція в день золотого весілля обмінятися новими обручками, а старі віддавати онукам, як сімейну реліквію. П'ятдесятирічний ювілей слід відзначати в колі родичів, які в свою чергу дарують подружжю золоті вироби, прикраси або просто речі з позолотою. Подарунки із золота обов'язково повинні піднести діти, підтверджуючи свою любов до батьків.

Смарагдове весілля - 55 років

Смарагдове весілля - це понад півстоліття, а саме 55 років життя в шлюбі, коли вже подолано рубіж в півстоліття. На цю річницю подружжя вже не молоді. Тому святкування цієї річниці повністю в руках дітей. Вони повинні влаштувати свято для своїх улюблених і єдиних батьків і подарувати їм прикраси із смарагдом. Саме ж подружжя на смарагдове весілля милуються на результати своїх старань - своїх улюблених дітей, які стараються для них і метушаться, влаштовуючи свято.

Діамантове весілля - 60 років

Діамантове весілля - це цілих 60 років життя в шлюбі. Даний ювілей ще називається алмазним весіллям. Діамант - це найцінніший і найдорожчий з усіх камінь. Також діамант - символ щастя і міцності, що відповідає 60 рокам подружнього життя. Інший символ ювілею весілля - алмаз, який також символізує міцність шлюбу. Якщо ювілей шістдесятиріччя відбувся, то на ньому обов'язково повинні бути діти, діти дітей і навіть правнуки. Гості повинні подарувати подружжю красиві кільця з діамантами. Такими подарунками вони показують, що для своїх батьків їм нічого не шкода, що вони їх шалено люблять і нескінченно їм вдячні.

Залізне весілля - 65 років

Залізне весілля - це довгих 65 років життя в шлюбі. Символ річниці - залізо, яке символізує міцні відносини, доведені довгими роками. Така річниця святкується в родинному колі і повинна бути організована дітьми та онуками. Вони дарують подружжю невеликі залізні фігурки, підставки, рамки і тому подібні подарунки. На цю річницю подарунки практично не мають значення, важливо лише увага і любов близьких людей, а саме дітей та онуків.

Кам’яне весілля - 67,5 років

Кам'яне весілля - шістдесят сім з половиною років спільного життя. Не можна не захоплюватися настільки довгим і міцним союзом, він, безумовно, гідний поваги і наслідування. Як правило, кам'яне весілля, той день, який не відзначають занадто пишно, швидше за все, подружжя захочуть побути з родиною, щоб згадати молодість і як все починалося. Як кажуть, «час здатне зруйнувати камінь, але любов знищити не може». Кам'яне весілля - той ювілей, на який подружжя вітають, бажаючи прожити ще довгий час разом.

Благодатне весілля - 70 років

Благодатна весілля - явище дуже і дуже рідкісне. Але все-таки цей 70-річний ювілей доводить, що існує справжнє кохання, що люди здатні дарувати найсвітліші почуття один одному протягом довгого часу. Даний ювілей відзначається в колі дітей, онуків і навіть правнуків, які самостійно організовують свято для своїх батьків. На відміну від інших річниць весілля, на благодатне весілля абсолютно не важливі подарунки. Головне - це атмосфера любові і доброти в будинку. При бажанні гості можуть подарувати будь-які подарунки і презенти, але це зовсім не обов'язково. Подружжя повинні знати, що виростили хороших дітей, тому варто в цей день оточити їх особливою любов'ю. Також необхідно говорити найтепліші слова на адресу подружжя і бажати ще довгих років шлюбу.

Коронне весілля - 75 років

Коронне весілля - 75 років життя в шлюбі. Це дуже рідкісне явище, що здається неможливим. На таку річницю слід нагороджувати подружжя медалями, тому що такий тривалий шлюб - це справжнє досягнення. На коронній весіллі повинні бути діти зі своїми дітьми. На таку річницю діти роблять для подружжя великий торт, прикрашений лебедями, схиливши голови один до одного. Літнє подружжя повинні самостійно розрізати торт, а потім пригостити ним усіх присутніх. А лебедів залишити собі і пригостити один одного. Крім побажань і привітань для подружжя повинна звучати відверта похвала і гордість за них. Адже ні всім дано зустріти цю річницю. Тому необхідно протягом всього торжества нагадувати їм про те, що вони заслуговують справжнісінької пошани.

Дубове весілля - 80 років

Дубове весілля - це шлюб, який триває вже 80 років. Дата дуже велика і рідкісна. Символ дубового весілля - дуб, який може простояти цілий вік. Це дуже могутнє дерево, яке не боїться ніяких ураганів. Такий ювілей є досить рідкісним явищем і зустрічається переважно серед довгожителів. Це підтверджує дуб, який також є символом вічності. При бажанні на дубове весілля будинок обставляють дерев'яними меблями. У вузькому колі збираються діти, діти дітей і можливо правнуки, які дарують дерев'яні предмети.

Гранітне весілля - 90 років

Гранітне весілля святкують пари, які прожили разом 90 років. Таких пар не багато, адже мало кому сьогодні вдається дожити до цієї дати. А для тих, кому це все-таки вдалося, варто влаштувати по-справжньому гарне свято любові! Одна з найбільш щільних і міцних порід на землі - це граніт. Він ідеальний для будівництва сім'ї, тому як володіє найціннішими властивостями: твердість і стійкість перед зовнішніми руйнівниками, а в родині це - витримка, терпіння, вірність. Коли пара живе разом ось уже дев'яносто років, кращим подарунком для них буде увага близьких і рідних людей.

Червоне весілля - 100 років

Сама неможлива і нереальна дата весілля - це 100 років. Але все-таки вона існує, а це означає, що є люди, яких по праву можна назвати ветеранами подружнього життя. На червоне весілля діти, діти дітей і навіть правнуки дарують літнім подружжям квіти і речі червоного кольору, а також роблять святковий стіл. Але, звичайно найголовніше - це увага і гордість за таких батьків. Червона весілля - це красиві почуття, красиве життя. Напевно, відзначаючи таку круглу дату весілля, подружжя по-справжньому розуміють, що прожили життя не даремно, що все зробили правильно і не помилилися у виборі один одного. Їх діти і діти дітей повинні ними пишатися.

 

Коментарі:

 1. привітання
  makeyourmood2024-01-18

  nice Delhi Escorts

 2. привітання
  make Your Mood2024-01-18

  Nice Гарні makeyourmood.in

 3. привітання
  Оля Ткаченко2023-11-18

  Дякую за чудові привітання з Новм роком 2024

 4. привітання
  сахаPOK2023-03-29

  Дякую дуже гарні привітання

 5. привітання
  Наталія2022-10-14

  вітаю від всієї души!!!

 6. привітання
  Катя2021-12-05

  Дуже гарні привітання. Дякую

 7. привітання
  Са ха рок2020-04-12

  Блин ребят спасибо. Использовала на юбилей своей любимой баб ушке:(80 лет)

 8. привітання
  Яна2020-01-28

  Дякую за чудові вірші з привітаннями та поздоровленнями.

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Травень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
20.05 - День Банківських Працівників України
25.05 - Останній Дзвінок
6.06 - День Журналіста України

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2024 З Новим Роком 2024 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

Нехай в душі завжди горять
Іскринки радості й бажання,
Нехай не знає серце зрад,
А тільки радість і кохання!
З днем народження!
Поздоровлення, побажання, тости