Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
25.06 - День Таможенной Службы Украины
28.06 - День Конституции Украины
2.07 - День Работника Налоговой Службы Украины

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2024 С Новым Годом 2024 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

Что пожелать тебе? Богатств? Удачи?
От жизни каждый хочет своего...
А мы тебе желаем просто счастья,
Чтоб было понемногу, но всего!

Привітання на День Працівників Архівних Установ в Прозі


1

Привітання на День Працівників Архівних Установ в Прозі

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників архівних установ.
На архівістів України покладено надзвичайно важлива і почесна місія -  виявлення, збереження, примноження та популяризація зафіксованої в документах Національного архівного фонду нашої історичної пам'яті. Ваш невтомний творчий труд дозволяє закласти міцний фундамент, на якому базується історична та правова основа розвитку держави в Україні.
Архіви відносяться до соціальних інститутів, які презентують духовне та інтелектуальне просування суспільства і держави. З часу проголошення незалежності України архівні установи зробили значущий крок на шляху до відкритості своєї діяльності, інтеграції української архівної системи у світовий простір.
Нинішня надзвичайно складна і багатоаспектна суспільна життєдіяльність, всезростаючий загальний інтерес до свого минулого, пошук і спрага правди піднесли архівознавство на особливий рівень державної ваги і значимості.
У цей святковий день від усієї душі зичу всім вам миру, добра, благополуччя, нових трудових звершень у такій важливій і благородній праці на благо України.2

Привітання на День Працівників Архівних Установ в Прозі

Шановні колеги!
Вітаю Вас з Днем архівів.
Виконуючи відповідальну роботу з комплектування, зберігання, обліку та використання документів Архівного фонду України, Ви зберігаєте історичну пам'ять народу.
Молодь успішно осягає досвід ветеранів, зберігаючи і примножуючи кращі традиції попередніх поколінь, що дозволяє архівній службі успішно вирішувати актуальні завдання вдосконалення архівної справи і впевнено дивитися в майбутнє.
Щиро дякую всім працівників архівних органів за самовіддану працю, ентузіазм та ініціативність.
У цей день бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму і стійкості духу, нових досягнень в настільки необхідної суспільству і державі роботі.3

Привітання на День Працівників Архівних Установ в Прозі

Шановні працівники архівних служб і установ!
Прийміть найтепліші поздоровлення з професійним святом.
Ви - головні хранителі пам'яті про історичний шлях людства, знань людей про своє коріння і традиції. Завдяки вашій старанній праці зміцнюється духовний зв'язок минулих і майбутніх поколінь, примножується наше національне надбання, з'являється можливість об'єктивно оцінювати важливі події, які відбувалися в минулому України.
Бажаю вам успіхів у повсякденній роботі, нових творчих здобутків, втілення всіх ваших планів, надій і мрій!4

Привітання на День Працівників Архівних Установ в Прозі

Шановні працівники архівних установ!
Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника архівної служби!
Архіви стоять на грані часів - минулого, сьогодення і майбутнього. Вони наповнені особливою атмосферою, в якій оживають самі значущі події і імена, присутня романтика пошуку, радість знахідок і відкриттів.
Але архіви - це ще й колосальний інформаційний ресурс, всебічно відображає національну історію. Тому будь-яке цивілізоване суспільство береже свої архіви, як зіницю ока.
Архівісти України успішно справляються з вирішенням триєдиного завдання, що стоїть перед архівами, збирання, зберігання та використання архівних документів. Щодня поповнюється Архівний фонд історичними документами, успішно вирішуються складні завдання щодо забезпечення збереження архівних фондів, ведеться величезна довідкова робота, в тому числі соціально-правового характеру.
Щиро дякую всім працівникам архівних установ за подвижницьку, самовіддану працю, ентузіазм та ініціативність і впевнений, що Ви і надалі будете вносити значущий внесок у справу збереження історичної пам'яті України!
Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, творчих успіхів та професійних досягнень на благо і в ім'я рідної України.5

Привітання на День Працівників Архівних Установ в Прозі

Щиро вітаю з професійним святом працівників архівних установ.
Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу - зберігаєте свідоцтва історичної пам'яті українського народу, об'єднуєте її нерозривним зв'язком з сьогоденням і майбутнім.
Вашими стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому колу людей - вченим, історикам, студентам і тим, хто просто цікавиться історичною спадщиною, поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути героїчне минуле, перейнятися думками наших предків, відкрити маловідомі сторінки їх життя.
Упевнений, що ваш професіоналізм, розуміння високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбутнім будуть і надалі запорукою дбайливого зберігання і примноження культурних цінностей і документальної пам'яті українського народу, ви і надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, самовіддано і сумлінно служити обраній справі.
Від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах.


Привітання на День Працівників Архівних Установ в Прозі


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

Коментарі:

 1. привітання
  makeyourmood2024-01-18

  nice Delhi Escorts

 2. привітання
  make Your Mood2024-01-18

  Nice Гарні makeyourmood.in

 3. привітання
  Оля Ткаченко2023-11-18

  Дякую за чудові привітання з Новм роком 2024

 4. привітання
  сахаPOK2023-03-29

  Дякую дуже гарні привітання

 5. привітання
  Наталія2022-10-14

  вітаю від всієї души!!!

 6. привітання
  Катя2021-12-05

  Дуже гарні привітання. Дякую

 7. привітання
  Са ха рок2020-04-12

  Блин ребят спасибо. Использовала на юбилей своей любимой баб ушке:(80 лет)

 8. привітання
  Яна2020-01-28

  Дякую за чудові вірші з привітаннями та поздоровленнями.

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Червень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
24.06 - Свято Івана Купали у Cлов'ян
25.06 - День Митної Служби України
28.06 - День Конституції України

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2024 З Новим Роком 2024 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

З днем народження вітаю,
Щастя, радості бажаю,
Hе старіти, не хворіти,
Як вогонь завжди горіти.
Поздоровлення, побажання, тости