Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
25.06 - День Таможенной Службы Украины
28.06 - День Конституции Украины
2.07 - День Работника Налоговой Службы Украины

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2024 С Новым Годом 2024 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

И пусть этот день в лучах сияя,
В жизнь воплотит твои мечты,
Я искренне тебе желаю
Цветов, любви и красоты!

Привітання з Великоднем

Привітання з Великоднем віруючим в прозі


1

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Дорогі віруючі!
Я б хотіла Вас привітати зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою! Я бажаю Вам в нашу динамічну епоху знаходити час для спілкування з Богом. Адже часом буває, що нікому висловитися, щоб полегшити душу. Ходіть до церкви, допомагайте ближнім, будьте здорові, любіть один одного, підтримуйте і в радості, і в горі.
Хай буде Господь з вами! Христос Воскрес, друзі!2

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Любі мої друзі!
У це свято Світлого Христового Воскресіння я хочу побажати всім нам невідступно слідувати за нашим Спасителем. Тоді всі наші справи будуть богоугодні, і сили наші зміцнюватимуться з кожним днем.
За Великдень! Христос Воскрес!3

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Дорогі мої віруючі!
З великою радістю кажу вам ці два слова, що зігрівають мою душу: Христос Воскрес!
Господь мій і Бог мій, пройшовши брамою смерті і пекла, дарував світові вічне Торжество Життя. І з тих пір і до цього дня всі ті, для кого воскрес Христос, йдуть слідом Його. Вітаю Вас, дорогі мої, з Великим днем Торжества Божої Правди - Воскресінням Христовим!
Воістину Воскрес!4

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Дорогі мої!
Христос воскрес! Радуйтеся!
І цю радість ніхто не відніме від нас. Ця благодатна і нескінченна радість - переддень життя вічного. Вона дарується і нам, слабким і грішним дітям свого Небесного Отця, Якому дорого кожне чадо, яке живе на землі. Так дякуйте ж Господа за всі Його дари і благодіяння і самі даруєте добродійства, розділяючи з усіма цю радість: Воскрес! Воскрес Христос!.. Воістину Воскрес!5

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Христос Воскрес!
Дорогі мої, рідні та близькі!
Вітаю вас зі Святом свят - Воскресінням Христовим! І знову ми бачимо Живого, Воскреслого Господа, і знову Він поруч, і весела благодать Пасхи радістю наповнює серця наші. Бажаю вам в цей світлий і святковий день любити Спасителя нашого і тоді буде вам Мир і Благодать на нашій рідній землі. Зі святом вас!
Воістину Воскрес!6

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

До вас, дорогі мої, рідні, нинішнє моє сердечне вітання!
Христос Воскрес! Небо і земля, і все живе сповіщають всьому світу, що живий Господь, що тримає в Своїх руках долі світу. Жива Його Свята Церква, просвіщає й наділяються дарами Христового Воскресіння відданих і вірних. І неземна радість - бути в Бозі і з Богом - обіймає всіх, хто кликав переможну пісню Любові:
Христос Воскрес! Воістину Воскрес Христос!
Люби Бога і Воскреслого Христа. Нехай Він буде з усіма вами.7

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Дорогі мої!
Радий вас вітати з нескінченно радісним і світлим Святом Живоносного Воскресіння Христового і сказати вам гарну звістку: Христос Воскрес! Ці чудові слова непохитно виражають істину торжества християнської любові, віри і надії на наше безсмертя.
Поклоняючись разом з вами Воскреслому Спасителю, молю Його дарувати вам саме дорогоцінне з усього - вічне спасіння. Нехай же радість про Воскреслого Спасителя втішить і підбадьорить вас і назавжди буде з вами. Воістину Воскрес!8

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Дорогі мої віруючі!
У світле свято Христового Воскресіння вітаю Вас, рідних і близьких цими вічно живими словами, що укладають в собі всеосяжну невимовну радість.
Хай допоможе нам Воскреслий Христос Своєю благодаттю і думками, і словами, і справами, що Він - Господь наш і Бог наш, і що для нас у світі немає нічого вище і дорожче, як служити і догоджати Йому, померлому за нас і воскреслому.
Воістину Воскрес!9

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Шановні віруючі!
З радістю вітаю і поздоровляю Вас, рідних і близьких зі Світлим Святом Пасхи Христової і кажу такі слова: Христос Воскрес!
Немає в людській мові слів більше животворящих, чудодійних, як ці два слова.
Будемо сьогодні радіти перемозі Життя над смертю.
Воістину Воскрес!10

Привітання з Великоднем віруючим в прозі

Дорогі друзі!
Зі Світлим Христовим Воскресінням Вас! Нехай же ніколи Ваша віра не стане буденністю, а думки про Господа – примусом! Нехай благодать Божа буде з Вами не тільки в Великдень, але й усе життя!
Христос Воскрес!


Привітання з Великоднем віруючим в прозі


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

Коментарі:

 1. привітання
  makeyourmood2024-01-18

  nice Delhi Escorts

 2. привітання
  make Your Mood2024-01-18

  Nice Гарні makeyourmood.in

 3. привітання
  Оля Ткаченко2023-11-18

  Дякую за чудові привітання з Новм роком 2024

 4. привітання
  сахаPOK2023-03-29

  Дякую дуже гарні привітання

 5. привітання
  Наталія2022-10-14

  вітаю від всієї души!!!

 6. привітання
  Катя2021-12-05

  Дуже гарні привітання. Дякую

 7. привітання
  Са ха рок2020-04-12

  Блин ребят спасибо. Использовала на юбилей своей любимой баб ушке:(80 лет)

 8. привітання
  Яна2020-01-28

  Дякую за чудові вірші з привітаннями та поздоровленнями.

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Червень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
24.06 - Свято Івана Купали у Cлов'ян
25.06 - День Митної Служби України
28.06 - День Конституції України

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2024 З Новим Роком 2024 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

В житті хай лунають лиш теплі слова,
А серце ніколи від болю не плаче.
І крутиться весело Вам голова
Лише від любові, добра та удачі!
Поздоровлення, побажання, тости