загрузка...
Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
3.11 - День Инженерных Войск Украины
4.11 - День Железнодорожника Украины
10.11 - Международный День Бухгалтера
загрузка...

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2019 С Новым Годом 2019 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

И пусть этот день в лучах сияя,
В жизнь воплотит твои мечты,
Я искренне тебе желаю
Цветов, любви и красоты!

Авторские куклы ручной работыСоздание и продвижение сайтов

Создание и продвижение сайтов

Привітання з Днем Суду в Прозі


11

Привітання з Днем Суду в Прозі

Шановні судді та працівники апарату судів!
Прийміть щирі вітання з нагоди святкування Дня працівників суду!
Це свято об'єднує всіх, хто своєю самовідданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої високі обов'язки в ім'я законності, справедливості, гуманізму і захисту прав людини.
Нехай і надалі ваші щоденні професійні зусилля будуть запорукою утвердження верховенства права в нашій державі.
У цей святковий день бажаю вам невичерпної енергії, удачі, натхнення та нових професійних перемог!10

Привітання з Днем Суду в Прозі

Шановні колеги - судді та працівники апарату судів!
Від усієї душі вітаю вас з професійним святом!
Щорічно 15 грудня судова система України відзначає День працівників суду. Керівництво держави активно вживає заходів, спрямованих на реалізацію судово-правової реформи, враховуючи позитивний зарубіжний досвід. Нашою метою є наближення вітчизняних судів до європейських стандартів правосуддя. Кожен суд в Україні має стати ефективним органом у досягненні верховенства права, затвердження реальної демократії в державі.
Наше вірне служіння Закону, інтересам України, відповідальність і людяність, виваженість і толерантність є запорукою поваги та зміцнення довіри українського народу до служителів Феміди,
сприяє підвищенню авторитету судової влади в цілому.
З нагоди нашого професійного свята прийміть мої найщиріші вітання та побажання невичерпної енергії, сил і витримки, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.
Нехай у вас завжди буде достатньо сил і бадьорості, гарного настрою та наполегливості для досягнення поставлених завдань.9

Привітання з Днем Суду в Прозі

Хай живе наш суд - самий гуманний суд в світі! Вітаємо вас з Днем працівників суду. Ви, так би мовити, є кращим представником цієї професії і, так би мовити, втілюєте собою нову долю юриспруденції.
Бажаю вам, щастя, здоров'я, просування по кар'єрних сходах. І звичайно ж любові, гарячої, як шоколад, і нескінченної, як космос. Ще раз зі святом вас, з Днем працівників суду.8

Привітання з Днем Суду в Прозі

Шановні колеги!
Вітаю вас з професійним святом - Днем працівників суду!
На суди всіх юрисдикцій законом покладено відповідальну місію - утвердження верховенства права, справедливості і законності. Це благородна справа, яка вимагає самовідданої наполегливої праці. Високий професіоналізм, компетентність працівників суду є запорукою захисту прав і свобод громадян нашої держави.
У цей святковий день хочу побажати вам мудрості, впевненості у завтрашньому дні, натхнення для нових звершень. Нехай ваша щоденна праця, витримка і наполегливість сприяють подальшому утвердженню України як демократичної правової держави!7

Привітання з Днем Суду в Прозі

Вітаю всіх вас з професійним святом - Днем працівників суду!
Судова влада - одна з трьох гілок влади України - завжди стояла на сторожі законності, конституційного порядку, недоторканності прав та інтересів громадян.
Це висока відповідальність - приймати рішення, від яких залежать людські долі і навіть доля держави. І це не гучні слова, це принцип, за яким живуть служителі Феміди - незалежні, об'єктивні і справедливі.
Ваші професіоналізм, порядність, принциповість і відкритість є умовою ефективності всієї судової системи, довіри людей до судової влади, стабільності суспільства в цілому.
Бажаю вам міцного здоров'я, добра і благополуччя. Мудрих рішень та подальших успіхів у відповідальній і благородній роботі.6

Привітання з Днем Суду в Прозі

Шановні працівники суду!
Вітаю вас з професійним святом - Днем працівника суду! Дякуємо за ваш високий професіоналізм, за чітке дотримання духу і букви закону! Нехай ваша робота буде добросовісною, з терпінням і розумінням! Бажаю вам подальших успіхів у справі захисту законності та правопорядку!5

Привітання з Днем Суду в Прозі

Шановні колеги!
Вітаю вас з професійним святом - Днем працівників суду!
У цей святковий день бажаю вам успіхів, натхнення, мудрості, витримки і непохитності у важливій справі служіння закону. Нехай ваша наполеглива праця і надалі сприяє забезпеченню прав і свобод громадян.
Бажаю вам професійних досягнень, особистого і родинного щастя, міцного здоров'я, довголіття і достатку!4

Привітання з Днем Суду в Прозі

У день вашого професійного свята - Дня працівників суду прийміть найщиріші вітання та побажання всім суддям, працівникам апарату судів і Вашим родинам миру і злагоди, щастя, добробуту і благополуччя, енергії та натхнення для нових звершень!3

Привітання з Днем Суду в Прозі

Шановні судді та працівники судових установ України!
Від усієї душі вітаю вас з професійним святом - Днем працівників суду!
Діяльність судів має надзвичайно важливе значення для побудови України як суверенної, демократичної, правової держави, утвердження принципу верховенства права і законності. Адже суд - це демократичний механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян. Реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів стали пріоритетами нашої держави.
У цей святковий день, колеги, дозвольте подякувати вам за відповідальне ставлення до роботи, професіоналізм, принциповість, вірність ідеалам права і справедливості. Від вашої наполегливості, високого професійного рівня, сумлінного виконання обов'язків і поваги до людей залежать довіра громадян до судової влади, рівень правової свідомості суспільства.
Переконаний, що суддівський корпус надалі докладатиме максимум зусиль для зміцнення демократичних засад судочинства, ухвалення ім'ям України неупереджених, законних і справедливих рішень.
Тому нехай нагородою за вашу працю стане вдячність людей, а кожен день буде успішним і наближає нас до спільної мети - утвердження верховенства права в нашій державі.
Щиро бажаю всім суддям, працівникам апарату судів міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя та нових звершень у їх відповідальній і благородній праці!2

Привітання з Днем Суду в Прозі

Дорогий суддя!
Вам довірено вершити долі багатьох людей. Знаємо, що це дуже непросто. Ви працюєте з буквою закону, але, незважаючи на це, і на Вашій душі буває дуже важко, адже під час судових процесів Вам доводиться стикатися з різними життєвими ситуаціями. Ми знаємо це і вдячні Вам за чесність, відкритість, принциповість і бажання підтримати тих, хто прийшов у зал судових засідань.
Сьогодні, у День працівників суду, хочемо щиро побажати Вам простого людського щастя, спокою і благополуччя. Нехай Вас завжди підтримують Ваші друзі та близькі. Нехай злочинів та протиправних дій буде менше, а добрих справ - більше. Миру Вам і добра!


Привітання з Днем Суду в Прозі


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

загрузка...

Коментарі:

 1. привітання
  Оксана 2019-09-28

  ❤❤❤дякую

 2. привітання
  Олек2019-07-17

  Дякую. Чудові привітання з ювілеєм

 3. привітання
  даша2019-06-20

  проне увак

 4. привітання
  Таня2019-06-12

  Немає просто сліа

 5. привітання
  Людмила2019-05-16

  Гарні привітання. Змістовно все складено на сайті. Дякуємо за працю.

 6. привітання
  Дыана2019-02-01

  ВАУ

 7. привітання
  МИхайло2019-01-31

  Приємно вражений! Дякую! Використаю у поздоровленнях. Ви доп омагаєте мені створити колектив однодумців для вітання ювіля рів. Адже часто надоїдають у святкуванні одноманітність, заб агато спиртного тощо

 8. привітання
  Віталік2019-01-21

  Любий наш плимянику вітаємо тебе з днем народження

 9. привітання
  валя2019-01-16

  у мене немаэ слыв

 10. привітання
  Бойчук Дыана2019-01-14

  якы прикольны выршы просто КЛАС.

 11. привітання
  Spring Flower292019-01-14

  Дякую за вірші! Вони мені дуже допомогли!❤&#1 0084;❤❄

 12. привітання
  Калян2019-01-14

  Красиві вірші

 13. привітання
  Іруська2019-01-13

  Класні привітання та щедрівки!!)))

 14. привітання
  Марія2019-01-08

  Мені дуже сильно смподобалися вірші

 15. привітання
  Марія2019-01-08

  Мені дуже сильно смподобалися вірші

 16. привітання
  галина2018-12-12

  Дякую. Чудові, багато, можно підібрати.

 17. привітання
  Настя2018-11-30

  Красиві привітання

 18. привітання
  інесса2018-11-21

  Чудовий сайт.. Мої привітання завжди найкращі)

 19. привітання
  Марія2018-11-13

  Дякую за чудові вірші. Ювіляр був дуже задоволений)))

 20. привітання
  Яна2018-10-03

  Дуже класні вірші аж за душу взяли. Наша вчителька аж заплак ала💋

 21. привітання
  Олег2018-08-24

  Дякую. Чудові привітання з Днем народження

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Жовтень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
31.10 - Хеловін
4.11 - День Залізничника України
10.11 - Міжнародний День Бухгалтера

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2019 З Новим Роком 2019 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

Нехай для тебе не згасає сонце,
Нехай не віють в душу холоди.
Хай жито на столі і Бог на небі,
Тебе завжди рятують від біди.
Поздоровлення, побажання, тости