Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
16.04 - Великий (Чистый) Четверг
19.04 - Пасха
1.05 - День Труда

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2024 С Новым Годом 2024 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

Долгих лет и крепкого здоровья,
Молодости, силы, красоты!
Пусть всегда - не только в день рожденья
Исполняются заветные мечты.

Привітання на День Металурга в Прозі


1

Привітання на День Металурга в Прозі

Від усієї душі вітаємо Вас з професійним святом - Днем металурга!
Сьогодні українська металургійна галузь активно розвивається - освоюються нові види лиття, поліпшується якість металу, вдосконалюються технології. Продукція українських металургів за своїми якостями і конкурентоспроможності не відстає від кращих світових виробників. Промислові підприємства України займають гідне місце в галузі.
Але, як і в колишні часи, професія металурга залишається справою сильних, працьовитих, стійких духом людей. Ви - представники славної і почесної професії, сьогодні гідно продовжуєте традиції своїх попередників. Працьовитість, майстерність, відповідальність робітників-металургів заслуговують щирого визнання, поваги і глибокої вдячності.
У день Вашого професійного свята дозвольте від душі подякувати вас, шановні металурги, за щоденну працю, відданість улюбленій справі, вклад в економічний і соціальний розвиток України. Прийміть сердечні побажання міцного здоров'я, благополуччя, нових професійних досягнень! Нехай цей день принесе тільки радісні хвилини і теплі привітання! Щастя і процвітання вам і вашим близьким!2

Привітання на День Металурга в Прозі

Кожна професія має свої плюси і мінуси, і в кожній є свої радості і прикрості. У вашій нелегкій роботі також можна знайти і тяготи, і успіхи. Так нехай же в ваших трудових буднях буде більше успіхів, а тяготи стануть тільки тими перешкодами, які приємно долати на шляху до перемоги! Зі святом вас, металурги!3

Привітання на День Металурга в Прозі

Шановні металурги, трудівники гірничо-збагачувального виробництва, дорогі ветерани галузі!
Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом - Днем металурга!
Слова щирої вдячності і подяки, які звучать в цей день, - данина глибокої пошани до людей, хто зв'язав свої долі з металургійними підприємствами України. Ця професія вимагає мужності і самовіддачі, вірності обраній справі, дає особливе загартування, впевненість у своїх силах, виховує повагу до праці і славним традиціям, закладеним ветеранами підприємств.
Сьогодні галузь переживає важкі часи. Ви одними з перших відчули на собі вплив світової фінансової кризи.
Тим приємніше відзначити, що навіть в таких непростих умовах наші металургійні компанії знайшли можливість уникнути масових скорочень, забезпечити виконання соціальних програм. Упевнені, що працьовитість, професіоналізм, націленість на високі результати металургів допоможуть подолати всі труднощі.
Прийміть слова подяки за ваш внесок у розвиток нашого краю. Бажаємо вам нових трудових успіхів, міцного здоров'я, щастя і благополуччя!4

Привітання на День Металурга в Прозі

Вітаю з Днем металурга! Твоя праця - не з легких, але ти й не мрієш її змінити, працюєш на повну силу, і, перевершуючи норму, дивуєш всіх чудовою якістю своєї роботи! Сьогодні, в своє свято, відпочинь побільше і нехай твоя робота завжди кипить на повну силу!5

Привітання на День Металурга в Прозі

Шановні працівники ________ (назва підприємства). Ветерани виробництва!
Прийміть найтепліші та щирі вітання з вашим професійним святом - Днем металурга! Ваша професія в числі найбільш шанованих в нашій області. І не тільки тому, що вона - доля людей сильних і мужніх. Металурги - справжні майстри своєї справи, високі професіонали і просто прекрасні люди.
З підприємствами гірничо-металургійного комплексу, які відомі далеко за межами України, пов'язане минуле, сьогодення і майбутнє більшості міст нашої області, благополуччя сотень тисяч жителів. Продукція, яку ви виробляєте, користується попитом у всьому світі. Вона необхідна аерокосмічній промисловості, атомній енергетиці, машинобудуванню, електроніці і багатьом іншим галузям економіки України.
Це свято - справжній гімн Професії і людям, чиєю працею, майстерністю і талантом
Ми впевнені, що багаті традиції металургів, їх високий професіоналізм і взаємовиручка дозволять подолати всі існуючі труднощі і добитися ще більших успіхів.
Сподіваємося, що вогонь в плавильних печах і вогонь у ваших серцях будуть горіти постійно, як надія на краще, як впевненість у майбутньому дні.
Бажаємо вам і вашим родинам здоров'я, успіхів, благополуччя. Нехай збудуться всі ваші плани і надії!6

Привітання на День Металурга в Прозі

У День металурга хочеться привітати всіх, хто дає нашій країні залізо. Ця важка робота вимагає серйозного напруження фізичних сил і усвідомлення відповідальності. Ми вітаємо вас і бажаємо всього найкращого, зі святом вас!7

Привітання на День Металурга в Прозі

Шановні металурги!
Дорогі ветерани виробництва, колеги та друзі!
Від імені керівництва та всього колективу плавильного цеху від усієї душі вітаю вас і ваші родини зі знаменним святом - Днем металурга!
У низці професійних свят _________ (назва) гірничо-металургійної компанії День металурга займає особливе місце. Професія металурга не без підстав вважається однією з найбільш почесних, тому люди, які присвятили своє життя металургії, користуються особливою повагою. Почесна професія металурга не стала легшою, але вона зберегла особливе значення не тільки для нашої компанії, але і для країни в цілому.
Наше металургійне підприємства є містоутворюючим. А це означає, що життя не тільки працівників, але і їх сімей тісно пов'язане і багато в чому залежить від підприємства. Тому мої щирі вітання в День металурга не тільки працівникам металургійної галузі, а й членам їхніх сімей. Від душі бажаю всім міцного здоров'я, щастя і благополуччя, і нехай процвітає справа, якій ми всі присвячуємо стільки часу і сил!8

Привітання на День Металурга в Прозі

Ви керуєте вогняною міццю, метал в ваших руках тече розпеченими річками... З Днем металурга! Ваша праця має давню історію і завжди була під силу лише справжнім чоловікам! Дозвольте висловити вам свою повагу, і найкращі побажання!9

Привітання на День Металурга в Прозі

Шановні працівники металургійної промисловості! В цей знаменний день прийміть наші найщиріші вітання! Всі ми з глибокою повагою ставимося до вас, ми схиляємо голови перед вашою невичерпною працьовитістю, перед вашими здібностями. Ми бажаємо вам, щоб у роботі металургійної промисловості не було збоїв, щоб ваша праця гідно оплачувалася, щоб ви і ваші родини жили в найкращих умовах. Бажаємо вам, щоб виконувалися всі ваші бажання, щоб після трудового дня вас вдома чекали рідні і улюблені люди. Бажаємо, щоб у вас завжди було здоров'я, гарний настрій, щастя, оптимістичний погляд на життя і значні професійні успіхи!
З Днем металурга вас!10

Привітання на День Металурга в Прозі

Шановні колеги, дорогі друзі!
Від усієї душі вітаємо вас з професійним святом - Днем металурга!
Бути металургом - це значить бути людиною неабиякого мужності і витримки, яка усвідомлено обрала для себе цю почесну, але дуже нелегку працю. Керуючи машинами та агрегатами, стоячи біля доменних печей і прокатних станків, металурги в буквальному сенсі кують міць і стратегічну перевагу України. Їх професіоналізм і працьовитість, висока відповідальність, самовідданість і відданість своїй справі є основою обороноздатності та економічного розвитку нашої країни. 
Протягом декількох років вітчизняна металургійна галузь формувала міцну основу для своєї майбутньої діяльності: оновлювалася виробнича база, впроваджувалися інноваційні технології, навчалися фахівці. Вся ця виконана робота дуже допомагає нам зараз, коли економічні умови стали менш сприятливими. Ми бачимо, що, незважаючи на всі складнощі, багато металургійних компаній знаходять ресурси і сили для продовження стабільної діяльності. Знову збільшується завантаження виробничих потужностей, видобуток і переробка сировини йдуть до колишніх рівнів.
Ми продовжуємо вірити в правильність обраного нами курсу на модернізацію та розвиток виробництва, як і раніше реалізуємо пріоритетні інвестиційні проекти. Немає сумнівів, що спільними зусиллями нам вдасться подолати всі негаразди і негоди. Світове лідерство в металургії обов'язково буде за Україною!
Від усієї душі бажаємо всім ветеранам і працівникам галузі міцного здоров'я, оптимізму і благополуччя! Нехай у вашому житті буде якомога більше щастя і радості!


Привітання на День Металурга в Прозі


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

Коментарі:

 1. привітання
  makeyourmood2024-01-18

  nice Delhi Escorts

 2. привітання
  make Your Mood2024-01-18

  Nice Гарні makeyourmood.in

 3. привітання
  Оля Ткаченко2023-11-18

  Дякую за чудові привітання з Новм роком 2024

 4. привітання
  сахаPOK2023-03-29

  Дякую дуже гарні привітання

 5. привітання
  Наталія2022-10-14

  вітаю від всієї души!!!

 6. привітання
  Катя2021-12-05

  Дуже гарні привітання. Дякую

 7. привітання
  Са ха рок2020-04-12

  Блин ребят спасибо. Использовала на юбилей своей любимой баб ушке:(80 лет)

 8. привітання
  Яна2020-01-28

  Дякую за чудові вірші з привітаннями та поздоровленнями.

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Квітень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
16.04 - Великий (Чистий) Четвер
19.04 - Пасха, Великдень
1.05 - День Праці

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2024 З Новим Роком 2024 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
Поздоровлення, побажання, тости