Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
19.04 - Пасха
1.05 - День Труда
9.05 - День Победы

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2024 С Новым Годом 2024 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

Желаю, чтоб в кармане было густо -
Цвели лимоны и капуста,
И улыбайся во весь рот,
Улыбка так тебе идет!

Привітання на День Бібліотек в Прозі


1

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Дорогі колеги та друзі!
Сьогодні вся читаюча Україна святкує день бібліотек.
Бібліотеки як і раніше залишаються соціально значущими установами культури, затребуваними всіма верствами населення, включаючи нові покоління читачів.
Вітаємо всіх працівників бібліотек з професійним святом, і бажаємо завжди пишатися званням бібліотекаря, відчувати підтримку професійного співтовариства.
Вся ваша діяльність спрямована на людину, на розкриття його духовних і творчих сил і тому важко переоцінити її необхідність і значимість.
Прийміть наші найщиріші побажання здоров'я, благополуччя, уваги рідних і друзів, місцевого співтовариства. Подальших Вам творчих успіхів, яскравих подій у культурному житті і виправдання всіх ваших надій!2

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Дорогі трудівниці наших бібліотек. Наша бібліотека славиться скрізь - джерело радості, духовної сили, помічник у житті і в творчій праці. Нехай з дитячих років і до старості йде за знаннями в наш бібліотечний світ весь читацький народ.3

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Від імені ________  вітаю вас з професійним святом - днем бібліотек!
Сучасна бібліотека - це і сховище культурного надбання, справжнього духовного багатства нації, і центр освіти, і інформаційна основа будівництва високорозвиненого демократичного суспільства.
У нашому краї працює багато тисяч бібліотек різних міністерств і відомств. Освоюючи нові технології, використовуючи сучасні канали зв'язку, вони поступово змінюють свій вигляд, стають центрами тяжіння для всіх соціальних і вікових груп населення, особливо молоді. Активно розвиваються міжвідомчі та міжкультурні зв'язки, що особливо важливо в нашій величезній багатонаціональній країні. Сьогодні кожен другий житель краю є читачем бібліотеки.
День бібліотек - це не тільки ваше професійне свято, це свято всіх тих, хто небайдужий до книги, читання, бібліотеки.
Нехай ваш натхненний труд завжди буде затребуваний, а бібліотеки, зберігаючи кращі традиції, успішно розвиваються!
Бажаю вам завжди відчувати гордість за свою професію, переконаність у суспільній значущості своєї справи, подальших творчих успіхів у благородній справі інформування та освіти нинішніх і майбутніх поколінь, здоров'я і благополуччя!4

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Сердечно вітаємо Вас з днем бібліотек.
У цей день приносимо Вам глибоку шану за Вашу відданість професії, творчу активність, любов до книг.
Щастя Вам і Вашим близьким, благополуччя, міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у всіх справах!5

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Шановні працівники бібліотечної сфери!
Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом - Днем бібліотек!
Цей день символізує визнання суспільством і державою високої ролі бібліотек як центрів збереження, примноження безцінної культурної і наукової спадщини, він заснований і як данина поваги до праці людей, які там працюють.
Висловлюємо подяку всім працівникам бібліотек за їх кропітку працю, безмежну відданість улюбленій справі і повсякденне прагнення бути корисними. Переконані, що ваш високий професіоналізм та безцінний досвід будуть, як і раніше, сприяти залученню жителів району до скарбниць світової культури, до багатющої історичної спадщини рідного краю, вихованню у підростаючого покоління кращих моральних якостей. Бажаємо вам усім доброго здоров'я, щастя, благополуччя та творчого довголіття.6

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Вітаємо всіх колег з Днем бібліотек!
Бажаємо всім радісних, світлих днів, професійних успіхів, невичерпної творчої енергії та дружньої підтримки!7

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Шановні колеги! Дорогі друзі!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем бібліотек!
Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.
Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь.
Шановні працівники бібліотек! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі області, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство.
Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!8

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Шановні колеги!
Прийміть найщиріші та сердечні вітання з днем бібліотек!
Ми бажаємо вам довголіття, удачі, здоров'я і, щоб наша діяльність по вихованню у земляків любові до читання і книги - стала нашою спільною гордістю. Зі святом!9

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Шановні працівники бібліотек!
Вітаємо вас з професійним святом!
У всі часи бібліотеки були центрами духовного й інтелектуального життя суспільства. Завдяки книгосховищам до наших днів дійшли безцінні відомості про історію людства, збережений досвід багатьох поколінь.
Сучасні бібліотеки доступні кожному. Особливе значення бібліотеки мають для сільської місцевості, де вони є майданчиком для спілкування та дозвілля людей.
Ви робите велику і благородну справу - даруєте щастя спілкування з книгою. Нехай ваша працьовитість та високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.
Здоров'я вам, благополуччя, щастя, тепла і любові у ваших будинках!10

Привітання на День Бібліотек в Прозі

Від усього серця хотілося б висловити велику подяку всім бібліотекарям за їх нелегку працю, за те, що допомагають зберігати знання багатьох століть, за великий внесок у свідомість наших співгромадян, за наповнення умів думками і розвиток інтелектуальності серед населення. Низький вам уклін!


Привітання на День Бібліотек в Прозі


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

Коментарі:

 1. привітання
  makeyourmood2024-01-18

  nice Delhi Escorts

 2. привітання
  make Your Mood2024-01-18

  Nice Гарні makeyourmood.in

 3. привітання
  Оля Ткаченко2023-11-18

  Дякую за чудові привітання з Новм роком 2024

 4. привітання
  сахаPOK2023-03-29

  Дякую дуже гарні привітання

 5. привітання
  Наталія2022-10-14

  вітаю від всієї души!!!

 6. привітання
  Катя2021-12-05

  Дуже гарні привітання. Дякую

 7. привітання
  Са ха рок2020-04-12

  Блин ребят спасибо. Использовала на юбилей своей любимой баб ушке:(80 лет)

 8. привітання
  Яна2020-01-28

  Дякую за чудові вірші з привітаннями та поздоровленнями.

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Квітень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
19.04 - Пасха, Великдень
1.05 - День Праці
9.05 - День Перемоги

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2024 З Новим Роком 2024 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

З днем народження вітаю,
Щастя, радості бажаю,
Hе старіти, не хворіти,
Як вогонь завжди горіти.
Поздоровлення, побажання, тости