Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
25.06 - День Таможенной Службы Украины
28.06 - День Конституции Украины
2.07 - День Работника Налоговой Службы Украины

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2024 С Новым Годом 2024 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

Пусть наполняют жизнь всегда
Удачи, радости мгновения!
И пусть заветная мечта
Осуществится в День Рождения!

Привітання на День Стандартизації та Метрології в Прозі


1

Привітання на День Стандартизації та Метрології в Прозі

Вітаю! Сьогодні - 10 жовтня "День працівників стандартизації та метрології на Україні!"
Будь-який привід гарний, щоб згадати один про одного і побажати один одному щастя. Так нехай же таким приводом стане "День працівників стандартизації та метрології на Україні"! Більш того! Нехай цей "День працівників стандартизації та метрології на Україні" стане першим по-справжньому щасливим днем в суцільний низці щасливих днів! І нехай ця низка буде дійсно суцільною, без дір і перерв.
Бажаю щастя! Вам і собі, всім і кожному, всім разом і кожному окремо!
Щастя величезного, безперервного, цілодобового, всесезонного і цілорічного!2

Привітання на День Стандартизації та Метрології в Прозі

Від щирого серця вітаємо з днем стандартизації і метрології усіх, хто присвятив своє життя цій справі. Бажаємо міцного здоров'я, родинного щастя, віри у власні сили і вагомих професійних здобутків!3

Привітання на День Стандартизації та Метрології в Прозі

Щиро вітаю вас з Днем працівників стандартизації та метрології.
Нині важко уявити собі сферу діяльності, в якій би не використовувалися складові технічного регулювання - стандартизація, метрологія, сертифікація. Вони є надійною основою захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави.
Україна прагне зайняти гідне місце в глобальному економічному просторі, невід'ємним атрибутом якого є використання єдиних норм і правил.
Розробка та впровадження сучасних стандартів - важливе завдання сьогоднішнього дня. Її вирішення дадуть можливість створити умови для переходу національної економіки на інноваційну модель розвитку, зростання добробуту громадян та сталого розвитку навколишнього середовища.
Переконаний, що і надалі ваші знання, досвід, професіоналізм сприятимуть економічному розвитку нашої країни, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції та будуть надійною запорукою належного рівня якості та безпеки життя.
Бажаю вам міцного здоров'я, подальших успіхів, творчої наснаги та нових здобутків на благо України.4

Привітання на День Стандартизації та Метрології в Прозі

Скільки років минуло з часів Менделєєва, а співробітники служби стандартизації і метрології залишаються такими ж незамінними. Хочеться побажати в це свято - День працівників служби стандартизації і метрології, щоб життя було оточене хорошими людьми, щоб було багато навколо люблячих людей і тих, кого хочеться любити. А головне - щоб у кожен момент можна було пишатися своєю роботою!5

Привітання на День Стандартизації та Метрології в Прозі

Кожен день, купуючи щось в магазині, ми не замислюємося, що за купленим нами товаром вкладена не тільки праця виробника, але і праця цілої когорти працівників стандартизації. Наш з вами комфорт від звичних і улюблених речей - це їх зона відповідальності. Застосування сучасних стандартів сприяє більш ефективному впровадженню та використанню новітніх технологій, зменшує небезпеку наповнення внутрішнього ринку неякісною продукцією. Технічні стандарти полегшують взаємодію між усіма, хто прагне зайняти гідне місце на глобальному ринку з його можливостями і проблемами. Вони роблять взаємини між країнами більш простими і справедливими, руйнують перешкоди для обміну досвідом і досягненнями у всіх сферах життя суспільства.
Вітаю вас з днем стандартизації і метрології і бажаю Вам міцного здоров'я, родинного щастя, віри у власні сили і вагомих професійних здобутків! Нехай ваша праця завжди гідно оцінюється споживачем!


Привітання на День Стандартизації та Метрології в Прозі


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

Коментарі:

 1. привітання
  makeyourmood2024-01-18

  nice Delhi Escorts

 2. привітання
  make Your Mood2024-01-18

  Nice Гарні makeyourmood.in

 3. привітання
  Оля Ткаченко2023-11-18

  Дякую за чудові привітання з Новм роком 2024

 4. привітання
  сахаPOK2023-03-29

  Дякую дуже гарні привітання

 5. привітання
  Наталія2022-10-14

  вітаю від всієї души!!!

 6. привітання
  Катя2021-12-05

  Дуже гарні привітання. Дякую

 7. привітання
  Са ха рок2020-04-12

  Блин ребят спасибо. Использовала на юбилей своей любимой баб ушке:(80 лет)

 8. привітання
  Яна2020-01-28

  Дякую за чудові вірші з привітаннями та поздоровленнями.

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Червень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
24.06 - Свято Івана Купали у Cлов'ян
25.06 - День Митної Служби України
28.06 - День Конституції України

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2024 З Новим Роком 2024 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

Квітів і долі, щастя доволі,
Щирої вдачі, ніжних побачень.
Ніжне кохання, світле світання,
Мрій чистих зграю тобі я бажаю.
Поздоровлення, побажання, тости