Привітання на українській і російській мовах

Календарь Ближайших Праздников

Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
25.06 - День Таможенной Службы Украины
28.06 - День Конституции Украины
2.07 - День Работника Налоговой Службы Украины

Поздравления на Русском Языке

С Днем Рождения С Днем Рождения в Прозе С Новым Годом 2024 С Новым Годом 2024 в Прозе Со Старым Новым Годом Со Старым Новым Годом в Прозе С Рождеством С Рождеством в Прозе С Днем Студента С Днем Студента в Прозе С 14 Февраля С 14 Февраля в Прозе С 23 Февраля С 23 Февраля в Прозе С 8 Марта С 8 Марта в Прозе С Пасхой С Пасхой в Прозе С 1 Мая С 1 Мая в Прозе С Днем Победы С Днем Победы в Прозе С Днем Знаний С Днем Знаний в Прозе С Днем Учителя Выпускникам Выпускникам в Прозе Коллегам, Шефу С Днем Ангела С Днем Ангела в Прозе На Свадьбу На Свадьбу в Прозе На Юбилей Свадьбы На Юбилей Свадьбы в Прозе На Новоселье Новорожденным Любимому Любимой Мужчине Женщине Другу Подруге Парню Девушке С Днем Рождения Родным С Юбилеем С Юбилеем в Прозе С Юбилеем: 10 лет С Юбилеем: 18 лет С Юбилеем: 20 лет С Юбилеем: 25 лет С Юбилеем: 30 лет С Юбилеем: 33 года С Юбилеем: 35 лет С Юбилеем: 40 лет С Юбилеем: 45 лет С Юбилеем: 50 лет С Юбилеем: 55 лет С Юбилеем: 60 лет С Юбилеем: 65 лет С Юбилеем: 70 лет С Юбилеем: 75 лет С Юбилеем: 80 лет По Именам Православный Календарь Именин Римо-Католический Календарь Именин Календарь Праздников Поздравления в Прозе На Английском Языке Другие Поздравления

Сегодня Именины Отмечают

СМС Поздравления

Тосты к Празднику

Открытки

Анимационные Открытки

Случайное поздравление

Пусть сегодня каждое мгновенье
Украшают нежность и тепло,
Чтоб осуществиться непременно
Каждое желание смогло!

Привітання з Днем Знань

Привітання з 1 вересня


1

Привітання з 1 вересня

Дорогі учні, студенти! Шановні педагоги, працівники освіти!
Сердечно вітаю вас з Днем знань та початком навчального року! Освіта - той надійний фундамент, на якому будується благополуччя країни. Тому ми робимо все необхідне для того, щоб підростаюче покоління могло отримати глибокі знання, реалізувати свої таланти, подружитися зі спортом, стати справжнім патріотом міста і Батьківщини. Немає жодної галузі діяльності людини, де не затребувані глибокі знання. У вік науково-технічного прогресу, розвитку інформаційних технологій саме знання визначають соціально-економічний потенціал суспільства і його здатність до творчої діяльності.
У цей святковий день хочу побажати всім учням, студентам, курсантам і аспірантам завзято і наполегливо опановувати основи наук, відчувати радість пізнання і невпинно прагнути до відкриттів. Висловлюю щиру вдячність учителям і викладачам за високий професіоналізм, вірність покликанню і любов до учнів.
Міцного всім здоров'я, успіхів у навчанні та праці, невичерпної енергії, щастя, оптимізму!2

Привітання з 1 вересня

Сердечно вітаю професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів, усіх працівників вищих навчальних закладів і освітніх установ професійної освіти з загальноукраїнським святом - Днем знань та початком нового навчального року!
Час диктує необхідність підготовки фахівців нового якісного рівня, адаптованих до сучасних економічних умов, здатних зробити ... конкурентоспроможним на світовому ринку.
У зв'язку з цим зростає роль освітніх установ у формуванні кадрового потенціалу галузі, розвитку ..., поширенні знань про сучасні технології і технічних засобах ...
Від усієї душі бажаю Вам дружної, творчої роботи, міцного здоров'я, щастя та успіхів!3

Привітання з 1 вересня

Від усієї душі хочу привітати з Днем знань і початком нового навчального року!
Перше вересня - особливе свято, близьке кожному. З цього дня у кожного з нас починалася або починається хоч важка, але дуже захоплююча дорога. Яких би висот не досягала людина, шлях до них починається 1 вересня. Для студентів, перший день вересня - початок самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших ідей. Особливу подяку і вдячність хочу висловити викладачам, усім, на чиї плечі покладена величезна відповідальність за навчання і виховання молодого покоління, за щоденну копітку працю, професіоналізм і мудрість. Виявляючи таланти і здібності своїх учнів, підносячи їм цінні і необхідні в житті знання, ви без перебільшення формуєте майбутнє нашої країни. В цей перший день осені - день набуття нових знань, хочу побажати всім, хто вчиться, вчить, успішної співпраці, взаємної поваги. Студентам наполегливості, працьовитості, впевненості в своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, а викладачам мудрості і терпіння, творчого настрою в роботі, щастя і благополуччя.4

Привітання з 1 вересня

Сердечно вітаю вас з одним із найрадісніших свят - Днем знань! 1 вересня - особливий день для кожної людини, для кожної родини. Хлопці з нетерпінням чекають зустрічі з улюбленими вчителями і однокласниками, з особливим хвилюванням зустрінуть це свято першокласники та випускники. Для тих, хто вже закінчив школу, роки навчання залишаються в пам'яті як одні з найсвітліших періодів життя.
Сучасне життя висуває людині високі вимоги. Щоб бути професіоналом, йти на крок попереду, більшість з нас не перестає вчитися протягом усього життя. Тому День знань - свято всенародне, близьке і рідне кожній людині.
У цей святковий день бажаю всім, щоб прагнення рухатися вперед і рости над собою ніколи не вичерпувалося, щоб отримані знання були спрямовані на досягнення особистого благополуччя і на розвиток рідної держави. Успіху і вдачі у всіх починаннях!5

Привітання з 1 вересня

Вітаю всіх з 1 вересня - c днем Знань!
В цей день всім учням і вчителям бажаю міцного здоров'я, терпіння, а головне щирого прагнення до нових знань. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній, і всі ваші бажання стануть реальністю!6

Привітання з 1 вересня

Для наших найменших школярів, сьогодні звучать всі привітання. Ми раді відкривати вам свої шкільні двері. Раді бачити вас такими усмішливими і радісними! Вам хочеться сьогодні сказати, що нехай цей день, приносить вам тільки радісні емоції! Нехай заряджає вас позитивом і завзяттям на всі одинадцять років шкільного життя. Для вас, сьогодні школа радо відкриває двері, і запрошує вас на свій перший урок в житті, який запам'ятається вам на все своє життя. Гордість ваших батьків, ні з чим не порівняти. Нехай те завзяття, яке є у вас зараз до знань, не пропадає у вас і через десять років! Бережи вас Господь.7

Привітання з 1 вересня

Сердечно вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань!
Після літнього відпочинку навчання знову стає головною і для багатьох довгоочікуваною справою в житті великої родини педагогів, учнів і батьків. Радісні трелі перших шкільних дзвінків ведуть учнів в прекрасну країну знань. Ця унікальна подорож - не з легких. Зате вона збагачує інтелектуально і культурно, духовно і фізично, розширює горизонти творчості, розкриває таланти, допомагає правильно вибрати наступні життєві маршрути, стати гідним громадянином рідної країни.
Чим важчий «багаж» шкільної освіти, тим потім легше йти самостійним шляхом, здійснювати свої мрії та плани, досягати найвищі цілі в професії і життя.
Світлу дорогу до знань прокладають учням педагоги. Наші педагоги бережно зберігають і примножують здобутки вітчизняної народної освіти, талановито впроваджують нові форми і методи навчання. Традиції та інновації - це складові успіху системи освіти.
Незмінною традицією є і повернення в країну знань батьків. Разом з дітьми та вчителями вони знову проходять цей маршрут «від А до Я», щоб більша шкільна родина жила єдиним дружним колективом, націленим на гармонійний розвиток учнів.
Висловлюю глибоку вдячність нашим дорогим вчителям, мамам і татам - за талант, мудрість і любов, за те, що ви не шкодуєте сил, часу та й нервів для хорошої освіти та виховання дітей.
Від усієї душі бажаю вам, яскравих успіхів у навчанні, роботі та житті, міцного здоров'я та великого щастя!8

Привітання з 1 вересня

Дорогі наші вчителі!
Вітаємо вас з 1 вересня! Ви - наші янголи-охоронці, основа і сила нашої школи.
Бажаємо вам старанних, чуйних, розумних дітлахів - учнів, їх уважного погляду на уроках, і контрольних без помилок! Ми любимо вас, з Днем знань!9

Привітання з 1 вересня

Літо пролетіло одою яскравою миттю, сьогодні вже вересень, попереду - осінь, зима, весна, школа ... Хочу побажати, щоб весь майбутній навчальний рік став не нудним переліком сторінок з щоденника, а розсипався назустріч кожному з нас тисячею яскравих миттєвостей: дзвінків, уроків, перерв, шкільних заходів, цікавого спілкування ... Нехай з Дня знань розпочнеться наш спільний шлях до знань у цьому році. І буде він цікавим, захоплюючим, трішки загадковим, в комусь - трішки складним, адже через подолання складнощів ми готуємося до життя. А, як відомо, життя помилок не прощає. Але зате школа - допомагає їх попередити.
З 1 вересня! Давайте навчимося вчитися без помилок!10

Привітання з 1 вересня

Сьогодні знаменний день. День, коли ви вперше переступаєте шкільний поріг. З Днем Знань дорогі першокласники, це ваш перший крок у захоплюючий світ наук, стільки неймовірних відкриттів чекає попереду, нехай же ця дорога буде для вас веселою і приємною.


Привітання з 1 вересня

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


HTML-код для вставки на сайт або в блог:

BB-код для вставки на форум:

Пряме посилання на зображення

Коментарі:

 1. привітання
  makeyourmood2024-01-18

  nice Delhi Escorts

 2. привітання
  make Your Mood2024-01-18

  Nice Гарні makeyourmood.in

 3. привітання
  Оля Ткаченко2023-11-18

  Дякую за чудові привітання з Новм роком 2024

 4. привітання
  сахаPOK2023-03-29

  Дякую дуже гарні привітання

 5. привітання
  Наталія2022-10-14

  вітаю від всієї души!!!

 6. привітання
  Катя2021-12-05

  Дуже гарні привітання. Дякую

 7. привітання
  Са ха рок2020-04-12

  Блин ребят спасибо. Использовала на юбилей своей любимой баб ушке:(80 лет)

 8. привітання
  Яна2020-01-28

  Дякую за чудові вірші з привітаннями та поздоровленнями.

Додати коментар
=

Календар Найближчих Свят

Червень
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
24.06 - Свято Івана Купали у Cлов'ян
25.06 - День Митної Служби України
28.06 - День Конституції України

Привітання на Українській Мові

З Днем Народження З Днем Народження в Прозі З Новим Роком 2024 З Новим Роком 2024 в Прозі Зі Старим Новим Роком Зі Старим Новим Роком в Прозі З Різдвом Христовим З Різдвом Христовим в Прозі З Днем Студента З Днем Студента в Прозі З 14 Лютого З 14 Лютого в Прозі З Днем захисника З Днем захисника в Прозі З 8 Березня З 8 Березня в Прозі З Пасхою, Великоднем З Пасхою, Великоднем в Прозі З 1 Травня З 1 Травня в Прозі З Днем Перемоги З Днем Перемоги в Прозі З Днем Знань З Днем Знань в Прозі З Днем Вчителя Випускникам Випускникам в Прозі Колегам, Шефу З Днем Ангела З Днем Ангела в Прозі На Весілля На Весілля в Прозі На Ювілей Весілля На Ювілей Весілля в Прозі На Новосілля Новонародженим Коханому Коханій Чоловіку Жінці Другу Подрузі Хлопцеві Дівчині З Днем Народження Рідним З Ювілеєм З Ювілеєм в Прозі З Ювілеєм: 10 років З Ювілеєм: 18 років З Ювілеєм: 20 років З Ювілеєм: 25 років З Ювілеєм: 30 років З Ювілеєм: 33 роки З Ювілеєм: 35 років З Ювілеєм: 40 років З Ювілеєм: 45 років З Ювілеєм: 50 років З Ювілеєм: 55 років З Ювілеєм: 60 років З Ювілеєм: 65 років З Ювілеєм: 70 років З Ювілеєм: 75 років З Ювілеєм: 80 років По Іменам Православний Календар Іменин Римо-Католицький Календар Іменин Календар Свят Привітання в Прозі На Англійській Мові Інші Привітання

Сьогодні Іменини Відзначають

СМС Привітання

Тости до Свят

Анекдоти

Листівки

Випадкове привітання

Здоров’я міцного на довгі роки,
Щиро бажаю тобі залюбки,
Хай доля дарує щастя довіку,
Достатку і миру у домі без ліку.
Поздоровлення, побажання, тости